Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kollégiumban divat volt a...

A kollégiumban divat volt a meztelen alvás és a fityma hátrahúzása a makkról. Pár hónap múlva, már ha szerettem volna sem maradt rajta. Mostanra már egyáltalán nem lehet visszahúzni. Nem fáj. Menjek urológushoz, vagy hagyjam így?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyetlen bejelentkezésem van, és nem bújkálok senki elől. A körülmetélést csonkításnak felfogni óriási tévedés.


Azon a felfogáson, hogy a körülmetélést támogatók csonkító fetisiszták csak nevetni tudok, mert akkor az összes barátnőm és orvos ilyen! :-)

2014. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7%

Szerencsere en sok orvost ismerek, akik nem csonkolaspartiak, pl tobb urologus mondta, hogy hasznos lehet az elobor kesobb, ha pl plasztikazni kell, akar a heret... talalkoztam mar esettel, amikor meseltek errol, milyen hasznos tudott lenni a fityma, amikor abbol tudott dolgozni az orvos. Es ismerem, amikor nincs fityma, pl nekem es nem tud belole dolgozni senki, nincs mivel. Elrontott korulmeletes utan nem sok lehetoseg van orvosolni a helyzetet, pont amiatt, hogy sok potolhatatlan szovetet tavolitanak el, sok ideggel, ezeket nem lehet utobb megcsinalni csak ugy.

A magyar anyukak es orvosok nagy resze nem csonkolasparti. Az mas kerdes, hogy amikor odamegy sok igenytelen ember, aki 20 eve nem latta a makkjat, vagy gennyes-smegmas-berepedezett eloborrel megy az amugy leterhelt orvoshoz, akkor nyilvan az orvos nem fog vele sokaig szorakozni, hidd el, en se tennem.

De amikor egy enyhe szukulet van, amit egy kis vagassal, vagy anelkul meg lehet oldani, azt a magyar emberek 99%-a nem akarja ugy megoldani, ahogy itt egyes nagyon beteg trollok javasoljak, hogy vagja le az egesz elobort.

Ez lathatoan nagyon faj itt par perverznek, ezert mondanak a sok kamasznak olyanokat, mint pl "ferfiasabb" meg "igenyesebb" lesz, ha levagatja a fitymajat.

Okorseg, csunya atveres.

Minden mutetnek kockazata van, minden mutet vagassal kezdodik es heggel vegzodik. Nekem igen csunya es feszulo heg van, ha gondolod, eloben megmutatom es akkor majd egymas szemebe is nezhetunk, ott kell megmondani a frankot, eloben, nem itt a neten, arc nelkul. Erdekes modon, akik csonkolast reklamoznak itt evek ota, soha, de soha semmikor nem akarnak senkinek eloben megjelenni. Egyik se. Mondhatnank, hogy ez furcsa, de egyaltalan nem az. Ha en ilyeneket tanacsolnek, valszeg nekem is lenne annyi eszem, hogy nem mutatkozom eloben.

Tobb eve foglalkozom a temaval, rengeteg orvossal beszeltem, mutattam, tudom, hogy mirol beszelek. Lesajnalo es okoskodo, karorvendo, masikat alazo stilusodtol nem leszel okosabb, csak maximum a normalis emberek lepontoznak majd. Eddigi tapasztalataim szerint minden otodik ember elegedetlen a korulmetelesevel. En tiszteletben tartom mindenkinek a fetisizmusat, hobortjat, ugy szabdaltatja magat mindenki, amennyire akarja, de fiataloknak feligazsagokat es konkret hazugsagokat bebeszelni a neten igen etikatlan dolog. Javaslom, hogy csak olyan dolgokat irj, amiket eloben is barmikor vallalhatonak tartasz.

2014. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Bármikor vállalom: a körülmetélés egészséges, jó dolog. Nemcsak a férfiak számára hasznos hanem a barátnőjük, feleségük érdekében is. Nem csak azok vetik magukat alá ennek a kisműtétnek akiknek orvosilag indokolt, hanem azok is sokan vannak akik kozmetikai okok miatt vagy megelőzésképpen végeztetik el. Felnőtt korban sem késő, egyszerű, fájdalommentes beavatkozás. A teljes gyógyulás 4-6 hét.
2014. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem az. Viszlát.
2014. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

Aki itt vallal valamit, az en vagyok. Szemelyesen barmikor barkinek a szemebe mondom a velemenyemet es a tenyeket, meg is mutatom, mire vezet ez a barbar hozzaallas, amikor funckioval biro egeszseges szoveteket vagdosnak le gyerekekrol.

Aki a neten bujkal es nem vallalja magat eloben, az meg annyira hiteles, mint a tobbi akarmilyen fetisben, perverzioban szenvedo barmelyik tarsa azokon az oldalakon, ahol istenien lehet felretajekoztatni fiatal gyerekeket es szuleiket.

2014. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!