Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiú vagyok, normális az, ha...

Fiú vagyok, normális az, ha valamilyen daganatot, duzzanatot érzek a mellemben?

Figyelt kérdés

A bal mellemben már jó ideje valamilyen duzzanat-szerűség van. Ha tükörbe nézek félmeztelenül, akkor látom, hogy az a mellem kicsit nagyobb is, mint a másik, és ha hozzányúlok, érzem, hogy itt a borda felett van valamilyen izé, ilyen duzzanat, de olyan mintha mondjuk valami rákos daganat lenne vagy mondjuk szilikon. Elég kínosnak érzem a dolgot, ezért senki nem tudja a környezetemben. Nem túl nagy, kb a mellem háromszorosa ott belül, és nagyon rossz érzés, mikor pl. hátra fekszem, úgy kell helyezkednem, hogy ne nyomja, mert az is fáj. Néha teljesen el vagyok keseredve miatta, és hogy mi lesz velem.


A kérdés másik fele az, hogy mi lehet ez, miért lehet, és mit lépjek ellene?


F/16


2009. dec. 23. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Velem ugyanazez van 13 éves vagyok elmentem dokihoz és mondta hogy ez normális bár fáj de aztmondta majd "eltűnik"
2009. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem. Az baj, ha már egy vagy két éve érzem itt a balban, a jobban is éreztem egyszer egy kicsit, de ott nincs semmi.
2009. dec. 24. 20:55
 13/18 anonim válasza:

2 éve??:( nekem olyan sokáig nem volt de én szerintem nincs gáz de menj dokihozz inkább !!

annak idején én is szóltam anyumnak nincs abba semmi:)

2009. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hali ismét!

(Amúgy köszöntelek immáron az új évben ill. évtizedben egyaránt... :) )


Két éve???

Azért az már tényleg egy kissé sok!

Mivel eltelt már egy kis idő, érdekelne, hogy azóta történt-e az ügyben vmi fejlemény?

Anyudnak szóltál már róla?

Dokinál voltál vele? Ha igen, mit mondott?


Írj!



EE

2010. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2013. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Elmentem és a doktornő azt mondta, hogy ez egy teljesen normális fiatalkori esemény, ami nem történik meg mindenkivel, de sokakkal.


Azóta még mindig érzem, de sokkal kisebb és azóta ki is gyúrtam magam, tehát az izom között annyira már nem is érződik.


Idén nyáron szerintem megint elmegyek vele, mégiscsak eltelt 3 év.

2013. máj. 18. 14:36
 17/18 anonim válasza:

Szia!

Azóta mi lett veled? Párom 21 éves, és ő is hasonló gondokkal kúzd, de neki nem fáj, és nem is olyan nagy. Volt orvosnál, azt mondták neki várjon 2 hónapot, hátha elmúlik, de én nyugtalan vagyok!

2015. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia, igaz rohadtul régen volt, de mi lett? Eltűnt a csomó? Mert nekem is kb. 1 hete jelent meg a bal mellemben...pontosabban a mellbimbómnál :D
2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!