Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy zajlik egy fitymaszűkület...

Hogy zajlik egy fitymaszűkület kezelés?

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Holnap (ma) megyek dokihoz, de még csak konzultálni szeretnék vele, és igazából félek az egésztől. Kérdezni szeretném, hogy ez hogy zajlik, mennyire rossz, meddig gyógyul? Bármi érdekel!

Üdv


2010. jan. 20. 01:12
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem, hogy 20 éves vagyok.
2010. jan. 20. 01:18
 2/57 anonim ***** válasza:
55%
én ugyan lány vagyok, de több fiúismerősöm is átesett ezen. elmondásuk szerint tulajdonképpen semmiség, legalábbis ahhoz képest, amennyire rettegtek előtte tőle.
2010. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
81%

Hali!


Nem vészes.

Barátom, akit ma reggel műtenek, 2 helyen is volt. Mindkettőnél -- elmondása szerint -- udvariasan fogadták, az elsőnél még szokatlan volt, pláne, hogy rettenetesen szégyellős (volt még akkor, ami elmúlis, ha magnyugszol), de a másodiknál már semmi gond nem volt.

Bemész, doki megkérdezi mi a probléma, elmondod neki, őszintén, majd gatya le, asztalra fel, ő pedig megvizsgálja. Csak a problémával foglalkozik, ha fitymaprobléma, akkor megpróbálja hátrahúzni. Lehet, hogy megvizsgálja a heréidet is, de az csak neked jó, ígylegalább megnyugod6sz, hogy tudod, (orvos mondta, ha rendben,) hogy minden rendben. De alapvetően csak a problémára kíváncsi.


Konkrétan mi a problémád?

_ Egyszerű fitymaszűkület, letapadás ill. fövid fitymafék? (Ezek külön-külön is jelentkezhetnek, de akár egyik össze is függhet a másikkal.)

_ Hosszabb a fitymád, mint a makkod? Túlmegy rajta?

_ Van a fitymád végén bolyt alapállapotban?

_ mennyire jön hátra a fitymád ernyedten, ill. mereven?

_ Hátrahúzáskor van fájdalom, szorítás, vagy gyulladás?

_ Hány éves is vagy?

_ Szégyellős természetű vagy?

_ Okoz ez a dolog most neked lelki problémát? Gátlásossá tesz csajok ill. mások előtt?


Bővebbet majd csak a műtét után tudok mondani, ha beszéltem a barátommal, de maga a konzultáció bírható, szóval nem kell félni. :-)


Üdv: EE

2010. jan. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
81%
>>...most olvasom... 20/F... Bocs :-) (<:$)
2010. jan. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Szia EE!


-Szerintem egyszerű szűkület.

-Hosszabb.

-Van bolyt.

-Mereven kevésbé jön hátra, ernyedten jobban, de nem teljesen.

-A szégyenlősséget sztem le kell vetkőzni.

-Lelki problémám nincs vele, 2 és fél éve van barátnőm, két éve élek szexuális életet.

2010. jan. 20. 10:30
 6/57 anonim ***** válasza:
76%

Hali ismét!


Bevallom, tetszik a hozzáállásod a megoldáshoz.

Ha sokan levetkőznék szégyenérzetüket, és nem a megszokott "kényelmes" fájdalmuk mögé burkolóznának (ostoba, bexari ember viselkedik így) sokkal kevesebb lenne a problémás ember, ill. problémás fiatal itt Magyarországon, de akár világszinten is.


Spanom kint van a műtőből, most "szenved" (ki nem szenved műtét után?).


A problémád meg sztem többféleképpen orvosolható, de véleményt majd inkább azután mondanék, hogy megírtad, mi volt a konzultáción. Helyileg egyébként mely település urológiáján van/volt a doki, akihez fordulsz?

Leírod ide, mit tapasztaltál a dokinál? (Hogy viselkedett veled, milyen benyomást szereztél róla, hogy zajlott a kunzultáció, mit csinált veled...ilyenek.)

Már csak azért is jó lenne, ha ezzel megtisztelnéd az általad nyitott topikot, mert ahogy látom, nagyon sok félős ember van, és jó lenne őket megnyugtatni valahogy. Ha ebben is partner vagy, az külön dicséret a hozzáállásod mellett. :-)


Üdv: EE

2010. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
39%
boJt, könyörgöm fiúk, boJT! :D
2010. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
60%

A barátomnak teljes körülmetélést csináltak, szenved vele nagyon sokat. A makkja kiszáradt teljesen.... ronda is, foltos - helyrehozhatatlan. Igyekezz minél többet megtartani a fitymából! Mert annak ott a helye!

Vannak módszerek, amik segítenek, nézz utána! Bemetszés, plasztika, részleges metélés, stb.

2010. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ma volt teljes fitymaeltávolítás.

Nem a legkellemesebb dolog el kell mondanom. 3x letisztították a környékét, utána kaptam 5-6x érzéstelenítőt, aztán neki álltak. Elvolt takarva minden (szerencsére). Most úgy megyek mintha 100 bantunégerrel egyszerre lett volna szexuális kapcsolatom :D. Meg bevan vérezve a kötés de ez normális :)

2010. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi, hogy ennyien írtok:)


Tapasztalatok: A doki egy bizonyos Dr. Lakatos Ákos, Szentesen rendel, és nagyon jófej volt. Találtam róla anyagot a neten:) [link]


Jövő hét hétfőn lesz a beavatkozás, és részleges eltávolítást fognak végezni. Direkt megkérdeztem, hogy marad-e valami, mondta, h nyugodjak meg, maradni fog, tehát nem az egészet távolítják el.


Fiatalos, laza csókáról van szó, ha az előtte rendelő dokihoz kellett volna bemennem, akkor inkább hazaszaladok, de ez nagyon szimpatikus volt. Megvizsgálta a heréimet, megnézte, h mi a helyzet, és elmondta, hogy hogy is fog zajlani a dolog.


Nem mondanám, hogy nem félek tőle, de amikor elmondta, hogy nem nagy dolog az egész, mert kb 15-20 percről van szó, meg altatás sem lesz, csak helyi érzéstelenítés, kicsit megnyugodtam.


Köszi az eddigi válaszokat, még jelentkezem a beavatkozás után:)


Sziasztok!

2010. jan. 21. 01:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!