Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyenkor mi van? (merevedési...

Ilyenkor mi van? (merevedési probléma többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyan 1 éve nem éltem nemi életet, eddig egy párkapcsolatom volt csak vele szexeltem egész életemben soha nem volt semmi baj most a fesztivál szezonban viszont úgydöntöttem, hogy ideje lenne kezdeni valamit.


Három egymást követő hétvégén sikerült partnert találnom mind a három lány tetszett is vonzóak voltak meg minden, csak az egyik esetben voltunk nálam a másik kettőnél a lányoknál.


Már a smárolásnál állt végig kint a fesztiválon, petting, orál áll végig de mikor beteszem és elkezdődik az akció utána fél perc és lelankadok, utána hiába szopnak fel, vagy ölelkezünk smárolunk megint megint feláll teljesen igazán keményre az utolsóval direkt úgycsináltam, hogy már fájt is egy kicsit annyira állt, betettem, de ugyanúgy lelankadtam mind a 3 alkalommal kölcsönös orállal lett vége a dolognak mind a 3an nyugtatgattak, hogy semmi baj mással is megesik. Nekem igazából ezek voltak az első egyéjszakás kalandjaim nem tudom, hogy tényleg megesik-e másokkal is vagy csak kedvesek akartak lenni ?


Olvastam az impotenciáról azt írták, ha magamnak meg petting során műkődik a dolog és, ha van reggeli merevedés (ami szintén van) akkor nincs szervi bajom. De akkor mégis mi lehet a bajom ?


Csak egy picit voltam ittas barátnőmmel is szeretkeztünk rengeteget ittasan ott mégsem volt semmi gubanc soha. 25/F



2015. júl. 30. 13:27
 1/7 A kérdező kommentje:
kicsit hosszúra sikerült remélem lesz aki végigolvassa :D
2015. júl. 30. 13:29
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem megviselt a szakítás és rájátszik,hogy 1 éve nem voltál senkivel..
2015. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És, hogyan dolgozhatnám fel a dolgot ? :D Mostmár egyenesen félek is nem is voltam semmi bulin meg sehol az utolsó óta nagyon csalódott vagyok
2015. júl. 30. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom nem vagyok jártas az ilyen dolgokban :/ ._.
2015. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a haverjaidon fantazialj amikor egy dogos fesztivalos csajjal vagy! :)
2015. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenegyéjszakás kalandokhoz nem vagy szokva, lehet,hogy csaktudat alatt,túlaggódtad a dolgot,ezért nem ment jól.
2015. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen állandó barátnőd, aki mellett el tudod engedni magad, és nem lesz ilyen problémád.
2015. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!