Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha anyám magasabb férfival...

Ha anyám magasabb férfival csinált volna meg, akkor én is magasabb lettem volna? Mert így elég gáz vagyok

Figyelt kérdés

anyám 158

apám 168 - volt most már 160-165 között van


ha anyám 20-25 vagy akár 30 cm-vel magasabbal csinált volna meg akkor magas lennék ?


178 - 183 - 188 cm-sel ???


Így vagyok 170 cm reggel...28 évesen, ennyi voltam 14 évesen is.


péniszem meg 14 cm az se nött 14 éves korom óta.


2015. aug. 11. 21:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10-es


Mind3-an fiuk vagytok ? mert nem mindegy.

2015. aug. 12. 11:30
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan, azért nem kell a kérdezőt leszólni. Valószínű beleszeretett egy magasabb lányba, aki még pluszban a lábára húz egy holdjárót :) Az egyetemen én is azt teszem (155 cm / N / 32), még szerencse, hogy a munkahelyen a rövidség az "átlag", olykor alig várom, hogy a tűsarkút a sarokba vágjam, s totál mezítláb szaladgáljak itthon. Nem tudom, kérdező, volt ilyen nálam is, hogy a felmenőim "fogtam", de ma már átértékelődött a helyzetem. Azóta "lemenőim" is vannak, ebből is látszik, hogy mindenki párra tud találni. Kicsit azért lelkiismeret-furdalásom van, mert a kisebbik lányomat, aki jövő hónapban 4 lesz, a mai napig "lebabázzák" s hogy a korához képest, milyen értelmes :) (2,5-3-nak nézik). Ma már inkább nyugalomra vágyom, családanyaként már annyi mindent nem tehetek meg, egy kis nyugalom is jól esne, bár imádom a gyerekeimet :). Ehhez képest a hosszom már csak mellékes, jobban zavar, hogy nem tudok egy jót enni, mert minden gramm meglátszik, a formámra azért hiú vagyok :). Amúgy nincs semmi gond a magasságoddal, sok férfi a 160 cm-t sem éri el, a pénisz meg teljesen átlagos, a hüvely sem hosszabb, sőt! A G-pont sem a méhszájnál helyezkedik el :) Ha engem kérdezel, lánykoromban egy 22-sel semmit nem élveztem, alig vártam, hogy vége legyen, mert irtóra fájt a méhem, aktus közben képes volt begörcsölni, mert tövig nyomta :)
2015. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Még annyit, hogyha édesanyád másik férfivel jött volna anno össze, akkor te nem is léteznél, hanem egy másik gyermek, ugyanis pont kettőjükből vagy te :) Van egy fiútestvérem (kb.176), tudom, ha lány lenne, is magasabb lenne, mint én. ( de azért titkon örülök, hogy nincs lánytesóm :D ) Szal, lutri, sokadik felmenő is sokat határoz.
2015. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
és a párod milyen magas ?
2015. aug. 13. 00:15
 15/22 anonim ***** válasza:
A férjem kb. 180 cm magas, de korábban a 168-174-hez vonzódtam, vagy a fene tudja. Engem sosem a külső fog meg, hanem az egyéniség. Érdekes, anyósom kisebb, mint én, s apósom sem volt magas ember (már nem él). Viszont a párom nagybátyja meg anno az apai nagyapja már irtó magas emberek. Aki anyukákat ismersz, sztem 50-60-as éveikben járnak, akik már köztudott, hogy valószínű voltak magasabbak is, ezért is lehetnek magasabb gyerekeik. Azt mondják, ha megöregszem, nem nagyon fogok összébb esni, mert nagyon nincs miből :) Azzal meg ne törődjél, ha egy lány magasabb, mint te; csámcsogós, irigy ember úgy is beléd köt, ha nem ezzel, akkor pl. a túl világos bőröd miatt. (az ilyen ember lehet veled v. a lánnyal szeretne lenni, vagy csak pusztán sz@r az élete). Rengeteg pár van, ahol a fiú fiatalabb / alacsonyabb, kinek mi köze van hozzá? (küldtem privit :) )
2015. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

10. Vagyok

Igen fiúk, nyílvæn ezért írtam.

2015. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát igen ha magasabb lett volna az apád akkor kb akkorára vagy picit magasabbra is nőhettêl volna mintnő.


Hidd el én megértem hogy mennyire zavar ez téged,de nem tudsz mit tenni ezzel.El kell fogadnod,nem szabad hagynod hogy mindenben gátoljon a magasságod és akadályozokat állítson eléd.Más alacsony férfi is talált párt magának.


Magasságodon kívül rendben van a tested nem?

2015. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
S kérdező, neked van fiú / lánytestvéred?
2015. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 154

Apám 172

Bátyám 170

Nővérem 175

Én 192...

Nem ezen múlik...

2017. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Anya: 162

Apa: 192

Kettejük közös gyümölcse: 164


Szívás :D

2018. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!