Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha anyám magasabb férfival...

Ha anyám magasabb férfival csinált volna meg, akkor én is magasabb lettem volna? Mert így elég gáz vagyok

Figyelt kérdés

anyám 158

apám 168 - volt most már 160-165 között van


ha anyám 20-25 vagy akár 30 cm-vel magasabbal csinált volna meg akkor magas lennék ?


178 - 183 - 188 cm-sel ???


Így vagyok 170 cm reggel...28 évesen, ennyi voltam 14 évesen is.


péniszem meg 14 cm az se nött 14 éves korom óta.


2015. aug. 11. 21:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el zsugoragyad van, a férfit ugyanis az agya, gondolkodása teszi azzá és nem a testmagassága. A fiam van vagy 165 cm (én se vagyok sokkal magasabb), tudom ugyan, hogy az önképének jót tett volna, ha magasabb, de ezt képes szellemi képességeivel ellensúlyozni és sem szakmai, sem magánéleti téren ebből semmi hátránya nem volt. Az összes barátnője, felesége magasabb volt nála.
2018. febr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem anyám 154cm, apám pedig 181cm. Én pedig 173 vagyok, az édestestvérem akkora mint apám. Szóval egyáltalán nem biztos hogy magasabb lennél.

Egyébként pedig miért lenne gáz ha alacsonyabb vagy az átlagnál? A kétméteres Marian Kozmát is 160-as suttyók intézték el. :-(

2018. márc. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!