Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a 21. században...

Szerintetek a 21. században már nem az igénytelenség kategória olyan piszoárt építtetni, amibe mindenki előtt átfolyik az összes vizelet egészen a lefolyóig?

Figyelt kérdés
Persze olcsó, jó, a célnak megfelel...
2015. nov. 16. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

...heh?


Te ilyen kocsmaira gondolsz ahol csak így a földre hugyoznak?


Sajno snem találok képet, de úgy kell elképzelni, hogy a födön van pár elvezető lyuk, mindez a falnál van, előtte egy kis "gát" és oda mögé kell hugyálni. Én ennél undorítóbbat még sosem láttam, elképzelni nem tudom hoy lehet ott hugyozni. Főleg nem többen.

2015. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ilyen piszoár már nem létezik szerintem. Mondj egy helyet ahol ez a típus van :D
2015. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
12:24 : Veszprémben van...
2015. nov. 17. 13:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz?

[link]

Ilyen sok helyen van még. Jellemzően olyan helyen, ahol hirtelen sok férfi fordul meg. Piacokon, csarnokokba, stadionokba stb.

2015. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
18:00: Így van!
2015. nov. 17. 18:25
 6/18 anonim ***** válasza:

fujfujfujfujfujfujfujfujfuj :S


Ez olyan undorító...

2015. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Második vagyok. Akkor csak Pesten nincs ilyen. Itt már modernizálás van ;)
2015. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

18:00-as vagyok újra.

Van ám olyan is, ami elfogadható :)


[link]


Szerény véleményem szerint a tisztaságán múlik minden. Itthon nem nagyon szeretik, de pl. az Egyesült Királyságban teljesen elfogadott. Ott szinte minden kocsmában és diszkóban ez van.


Miért is? Mert ennél a tálcás megoldásnál nem gond, ha a matt részeg férfi mellé pisil. Illetve pont az a lényeg, hogy hiába imbolyog, akkor is a pisi a megfelelő helyre megy, nem pedig mellé.


Erről van is egy szemléltető videó az interneten, ahol látni, hogy a matt részeg gyerek pisil, és nem megy mellé :)

2015. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8


Szerintem nagyon kellemetlen ennyire közel hugyozni másokhoz... a sima se jobb, de az legaább minimálisan privát... Bár én ahol lehet szeretem ha nincsnek mellettem hugyozásnál...

2015. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet de én utálom ha ennyire közvetlenül mellém állhat valaki. A piszoárnál is az a jobb ahol legalább egy válaszfal van, de néha az is úgy van feltéve hogy totál látni mindent, nem takar eléggé.
2015. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!