Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a 21. században...

Szerintetek a 21. században már nem az igénytelenség kategória olyan piszoárt építtetni, amibe mindenki előtt átfolyik az összes vizelet egészen a lefolyóig?

Figyelt kérdés
Persze olcsó, jó, a célnak megfelel...
2015. nov. 16. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10


Sajnos a kocsmai prosztó all-starz elég igénytelen e téren, simán hugyoznak így, még béna poénkodás is van a többiek farkával kapcsolatban. Utána vissza a söntéshez újabb adagra...


Azok a válaszfalok is gagyik. Az ilyen nagyon durva felfázásos hugyoznikellésnél tudok ott normálisan hugyozni, amúgy ha csak lehet fülke...

2015. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nem vagytok egy kicsit szemérmesek? Apám idejében ez még nem volt. A multkor majdnem leba... ak ,mert mertem a szabad piszoárt használni. Gondoltam azért van 2 db hogy mindkettő használható
2015. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11-es


Azért mégis jobb ha van egy kis válaszfal, mintha semmi sem lenne a kettő piszoár között vagy ha csak egy vályú van. Ez nem szemérmesség kérdése de senki nem szeret úgy pisilni ha látják totálba mit csinál. Amúgy is minek mutogassam a f..kam idegen pasik előtt? :D

2015. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12


Nem akarlak megsérteni, de apádék még az ilyen brigádos-picit proli emberek? Nálunk nagyapámék ilyenek. De én ezt nem értem főleg mikor egymás farkát lesik. Szerintem ez homo dolog.

2015. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Mivel apám 60, én 35 vagyok lehet más generáció :)Az hogy ne legyünk szemérmesek, nem feltétlenül jelenti azt hogy a másik farkát csekkoljuk :D A parázók menjenek fülkébe, a normár egészséges laza férfiak meg a piszoárhoz :) Am sok lány irigyli a férfiakat a piszoár miatt. Egy remek gyors találmány, főleg ha valaki utálja a fülke bezártságát
2015. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15


Nálunk más... Én 23 vagyok, apám 55, nagyapám 84... Szóval más generáció igen. Nagyapám még volt brigádos meg tüzépes meg málenkij roboton, meg mindenféle szóval neki még ez okés volt, de nekem már nem az. Nem tudom hogy lehet lazának lenni úgy, hogy ne legyen "homo" érzeted tőle. "haha nézzétek a pista farkát" stílusban. Valahogy ez nem jön be végig úgy érezném hogy bizony azt bámulják és félnék hogy rámfogják hogy én csinálom azt... Jobb a biztonság.

2015. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Valószínűleg nem voltál katona... Ha több száz férfi van össze zárva, megszünik a tul nagy intim szeméremség. Engem még sosem cskkoltak le igy h nézzétek a xy farkát-pofán is vágnám az tuti :)
2015. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon félresiklottak a válaszok az eredeti kérdésről. Arra visszatérve, ez takarítási szempontból talán a legjobb megoldás, mert minden a vályúba megy: fanszőrzet, köpet, papírzsebkendő, csikk és egyéb. Könnyebb a tisztán tartás, mert a szűrőn fennakadó dolgokat legalább csak 1 helyről kell összeszedni. Ráadásul nem törékeny, nem reped.
2016. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!