Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom felhuzni a fitymat...

Nem tudom felhuzni a fitymat meredt allapotban. Sima allapotban feljon. Ez normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület, kezelni kell. Menj el urulógushoz.
2015. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Erre nagyon nehéz választ adni,de hamarosan itt lesznek az erre speciálódzott szakértő" .

A válaszuk,beszélj a szüleiddel is menjetek orvoshoz .

2015. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Már meg is előztek a válaszommal,hát nem meg mondtam.
2015. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező! Nehogy orvoshoz fordulj a problémáddal. Itt van a 2. és 3. választ adó szakértő, a kedves 55%-os professzor úr. Vele vedd fel a kapcsolatot. Őnála nagyobb szakértő nincs itt a fórumon. Elmondja hogyan húzkodd, mivel kend. Ha nem sikerül, nem az ő fitymája bánja, fő hogy a válaszaival a toplista élén legyen.
2015. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valszeg fitymaszukulet, de látatlanban nehéz megallapitani, mennyi idős vagy?
2015. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15eves vagyok
2015. nov. 23. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Fitymaszükületed lehet.Mereven mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?


Meleg vízben tornáztasd a fitymád minden nap de nagyon óvatosan.Pár hét alatt javulást vehetsz észre.


Ha nem válik be egyedül elmehetsz már urológushoz,ha nem akarod más tudjon róla csak tb kártya és szemêlyi kell hozzá,és a rendelési időre elmenni,vagy telefonon időpontot kérni.

2015. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!