Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az természetes hogy az egyik...

Az természetes hogy az egyik herém picit nagyobb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A herék mérete általában nem teljesen egyforma és az egyik lejjebb is van a másikhoz képest.
2016. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, természetes.
2016. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg természetes!
2016. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 akarkizoltan56 ***** válasza:

nagyon gáz,én a helyedben beleugranék egy folyoba

most télen

tisza vagy duna?

2016. jan. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 horex ***** válasza:

Oda kell figyelni mennyivel nagyobb. Miböl áll elmenni az urologushoz, aki eldönti hogy normális vagy nem

Lehet akár kezdődő duzzanat akármi okbol.

Előfordult velem, hogy éreztem mintha nagyobb lenne, aztán napok alatt tényleg megnagyobbodott.

Vizenyő, egy napos műtét lett


#4

Jót nevettünk!

Neked nem, másnak lehet hogy problémás a dolog. Adott esetben majd jól kiröhöglek én is.

2016. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senkinek sem egyforma!
2016. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 akarkizoltan: Én meg a helyedbe ugranék bele a folyóba ilyen nick névvel.:)
2016. jan. 22. 13:48
 8/9 anonim válasza:

Nekem is így volt évekig - előbb csak nagyobb lett az egyik a másiknál, majd szépen-lassan érzékenyebb is lett - a kisebbik. Amikor már néha erősen belehasított a fájdalom, akkor megnézettük egy urulógussal, s kiderült, hogyha még kicsit várunk, akkor lehet, el is kell távolítani. Évekkel korábban ugyanis fokozatosan elzáródott egy kis erecske a zacsimban, ami a benne felduzzadt vértől elkezdett össze-vissza tekeregni, mint egy nyomás alatt lévő locsolócső, s rátekeredett az egyik herémre, ami ettől kis híjján elhalt. Megműtötték, s azóta még ngyobbra is nőtt a "megnyomorított" herém, mint a másik. :-)

Amúgy ezzel a nemzőképességemet is kockára tettem anno, szóval neked is azt ajánlom, hogy amennyiben tényleg komoly eltérés van köztük, akkor keress meg egy szakorvost!

2016. jan. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Amúgy a két here mérete a férfiak többségénél nem egyezik meg.

Ahogy a nőknél sem a mellek mérete.

2016. jan. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!