Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásom lehet?

Prosztatagyulladásom lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete érzek csípő, égő érzést vizelést követően, főleg a makkomban. Ez akár órákig is eltart. Hasi fájdalmaim is voltak, sebészeten csináltak hasi UH-t, teljesen negatív volt.

Urológián 1 hete voltam először, az orvos semmit nem talált. Vérképem majdnem tökéletes, vizeletben volt több vörösvértest. Visszamentem hétfőn, mégegy vizeletvizsgálatom volt, teljesen negatív. Fájdalmaim megvannak, de urológiai szempontból nem tud mit tenni.

Viszont néhány napja már deréktáji, alhasi, szeméremcsonti, néha herékbe kisugárzó fájdalmaim vannak (ezek hétfőn kezdődtek, mondtam is neki, de mostanra erősebb lett), mától pedig sűrű vizelési ingerem van, kissé akadozik a vizelet, de teljesen kiürül.

Az orvos nem vizsgálta meg a prosztatám. De a hasi UH szerint nem nagyobb.


22/F



2016. jún. 30. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem nagyobb még belehet gyulladva. Menj el magán urológushoz ott megfogják nézni a prosztatádat is. Ha valamilyen baktérium van lehet tenyészteni kell. Nem hiszem, hogy ez mozgásszervi probléma lenne, mivel akkor nem csípne a vizelet.
2016. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy mi lehet,azt keressék meg az orvosok.Azért vannak .

Amig a tünetek fenn állnak,kötelesek vizsgálódni .Majd tüzetesebben utána néznek.Az orvos csak tapintani tudja már,hisz más eredmények a kezében vannak .Talán másik doki jártasabb ebben .

2016. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!