Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valamiért többször előfordult...

Valamiért többször előfordult hogy álmomban bepisilek akaratlanul. Pelenka kedvelő vagyok ezért évek óta hordok estére kedvtelésből pelust, de az utóbbbi időben már nem emlékszem mikor pisilek be. Ez miért van? 23f

Figyelt kérdés
szóval az elején mindig emlékeztem h pisilnem kell és felébredtem és bepisiltem egy idő múlva már csak félálomban történt most viszont szó szerint bepisiltem. kicsit meg vagyok ijedve mert ilyen már többször is előfordult. ugye nem valami szervi bajra utal?
2016. szept. 3. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
ez elmebaj. Agyilag nem normális aki egészséges de pelenkát visel
2016. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó, nem erről akarrok vitatkozni, hanem hogy vajon mitől pisilek be már álmomban is?
2016. szept. 3. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom azért, mert ezzel a pelenkázással sikeresen visszatreníroztad magad csecsemőkorba. Pszichésen belédivódott, hogy "juj de jó bármikor behugyozhatok" és most már ebbe az üzemmódba kapcsolt az agyad.

Hagyd abba ezt a pelenkázós hülyeséget és lassan talán sikerül majd újra elérned a szobatisztaságot.

2016. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez nem csak erről szól. ez nagyon nem csak erről. főleg a kisgyerekkorba való visszatérésről. szoktam játszani is kicsiknek való játékokkal és imádom a meséket meg videogameket is... de csak a színes és aranyos képviláguakat.
2016. szept. 3. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Jól sikerült visszamenned a gyerekkorba. Gyereknek lenni jó, de ennyire azért nem éri meg.
2016. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy bármi szervi bajod lenne szerintem. Inkább megszoktad a kellemes puha, meleg pelus bíztonságát és ezért történnek meg a kisebb balesetek. Ha pelusban érzed jól magad hát viseld egészséggel, de előfordulhat, hogy majd nappal is kell és akkor gumibugyit is fel kell majd venned a biztonság nővelése érdekében. Hidd el ártalmatlan fétised van, jobb mint az ital vagy cigaretta, csak sajnos nehezen találsz majd téged ilyennek elfogadó társat...
2016. szept. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Én szerintem minden este vegyél fel pelenkát így nyugodtan bepisilhetsz és ne foglalkozz hogy mikor pisitél be
2017. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is úgy vagyok
2018. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ementali ***** válasza:
100%

Régi a kérdés, de próbálok választ adni, hogy hasonló helyzetben lévő embereknek segíthessek.


Gyakran találkozom azzal, hogy pelenkakedvelők éjszaka bepisilnek, pedig addig nem volt ilyen.

Ilyenkor nincs értelme kétségbe esni, nagy valószínűséggel szervi oka nincs. Viszont lelki oka lehet, persze nem kell gondolni hatalmas traumákra. Egyik ok szokott lenni az önszuggesztió. Számos esetről tudok, amikor valaki annyira szerette volna, vágyott rá, hogy éjszaka akaratlanul bepisiljen, hogy idővel megtörtént. Persze nem arról van szó, hogy mindenki így jár, aki erre vágyik, erre gondol sokat. Mögötte sokkal bonyolultabb folyamatok húzódnak.


Ahhoz, hogy bármelyik érintett valóban megtudhassa, hogy miért történik vele, hogy éjszaka bepisil, bár eddig nem történt ilyen, annak ellenére, hogy szeret pelenkában lenni, ahhoz sokkal több információt kell megosztania, lehetőleg olyan személlyel, aki ért is hozzá, aki hozzád (pelenkakedvelő olvasó és a kérdező) hasonló emberek sorsát ismeri. Az itteni információkból csak találgatni lehet. Keress fel ezzel a témával (AB, DL; ABDL) foglalkozó hazai oldalt. Én is szívesen segítek, ha privát üzenetben megkerestek.

2018. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!