Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől pisilhettem be? Egy...

Mitől pisilhettem be? Egy olyan fiú vagyok aki szokott kedvtelésből hordani pelenkát estére mert biztonságot ad. De most bepisiltem és NEM akarattal. Mi lehet a bajom? :S

Figyelt kérdés
tehát ma reggel bepisiltemés nem emlékszem hogy mikor. aludtam. nem ébredtem fel. szerencse hogy volt rajtam pelenka. és ez nem az első eset. mi lehet a baj?
2015. dec. 14. 21:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy pelenka van rajtad. Felkelsz ejszaka, hogy pisilni kell. Felalomban vagy, lusta vagy kimenni pisilni es tudod mi van rajtad. Aztan visszaalszol es mivel felalomban voltal, semmire sem emlekszel belole.

Az en ferjem pl arra sem emlekszik, amikor kimegy a mosdoba pisilni. Legalabbis nem mindig. De ha ki se maszik az agybol,akkor vegkepp semmire. Pedig volt mikor konkretan beszelgettunk.

2015. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Tenyleg kedvtelesbol hordod vagy pedig felelembol? A ketto kozott nagy a kulonbseg. Ha pelenka nelkul aludnal el, ereznel szorongast?

Probalj meg lefekves elott relaxalni, olvasni, de ne szamitogepezz vagy tevezz kozvetlenul alvas elott.

2015. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Olyan biztonságot nyújtott a pelenka az egész testednek, hogy kikapcsolta azokat a funkciókat, amik a pisiléssel kapcsolatban állnak.

2015. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a pelenka miatt. Hány éves vagy? Amúgy vannak felnőtt nők és férfiak akik egész nap ilyen pelenkát hordanak. Soha nem mennek wc-re még vendégségben is van rajtuk.


A NatGeo csatornán láttam pár éve. Volt benne, hogy a csaj akiről a riport készült a barátaival volt egy kávézóban, és ott, beszélgetés közben könnyített magán.

2015. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Az,hogy pelenka van rajtad. Felkelsz ejszaka, hogy pisilni kell. Felalomban vagy, lusta vagy kimenni pisilni es tudod mi van rajtad. Aztan visszaalszol es mivel felalomban voltal, semmire sem emlekszel belole.

Az en ferjem pl arra sem emlekszik, amikor kimegy a mosdoba pisilni. Legalabbis nem mindig. De ha ki se maszik az agybol,akkor vegkepp semmire. Pedig volt mikor konkretan beszelgettunk."


ezzel az a baj, hogy én nehezen alszom elés ha feláébredek nehezen alszom vissza. MINDIG emlékszem ha felkelek... :S

2015. dec. 14. 22:03
 6/24 A kérdező kommentje:

"Tenyleg kedvtelesbol hordod vagy pedig felelembol? A ketto kozott nagy a kulonbseg. Ha pelenka nelkul aludnal el, ereznel szorongast?

Probalj meg lefekves elott relaxalni, olvasni, de ne szamitogepezz vagy tevezz kozvetlenul alvas elott."


képtelen lennék pelus nélkül aludni. annyira a részemmé vált és tényleg rossz érzés lenne hogy mi lesz ha pisilnem kell. amúgy abdl is vagyok. vagyis igen, kedvtelésből IS viselem. szerintem aranyos.

2015. dec. 14. 22:04
 7/24 A kérdező kommentje:

"A NatGeo csatornán láttam pár éve. Volt benne, hogy a csaj akiről a riport készült a barátaival volt egy kávézóban, és ott, beszélgetés közben könnyített magán.

"


mi volt a címe?? :) 18 vok.

2015. dec. 14. 22:05
 8/24 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mindig emlékszel? Ha úgy kelsz fel, hogy az agyad ki van kapcsolva akkor arra sem emlékszel, hogy emlékezni kell valamire. Szóval a MINDIG az NEM IS OLYAN MINDIG!



Én pl nagyon szarul alszom, gyakorlatilag, ha a légy fin.gik a sarokban a másik szobában azt is meghallom és felébredek, mégis van amikor a párom szól, hogy már megint alva jártál. Az elalvás is nehezen megy, van egy 8 hónapos fiam, alig alszok egyhuzamban 3 órákat, most alszik a pici már 2 órája és képtelen vagyok elaludni, mert csak forgolódom. Szóval az a MINDIG nem olyan BIZTOS!

2015. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
na figy. azért ismerem már magam ennyire. anyu is tudja h nehezen alszom stb....
2015. dec. 14. 22:09
 10/24 anonim ***** válasza:

Talán a TABU sorozatban volt. Nem emlékszem, rég volt.


Amúgy nem kell idézni a teljes szöveget, elég, ha a sorszámát írod annak akitől kérdezni akarsz. Pl én a 4-eske és 8-aska voltam.

2015. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!