Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 35 éves férfi vagyok. Az a...

35 éves férfi vagyok. Az a problémám, hogy még mindig nem nő a szőr a nemi szervemnél. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

A mai világban,mikor annyi a beteg,hogy tele vannak az orvosi rendelők,súlyosabbnál súlyosabb betegekkel,melyik orvos fog ezzel komolyan foglalkozni ? Egy vérnyomás problémával sem az okot keresik,hanem írják fel a gyógyszert

Olvassatok vissza pár kérdést.20 éves fiú ment a profhoz tesztoszteron gonddal.Csak ránézett,nem vizsgált semmit,és rezzenés nélkül kért 19500 at.

2016. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne hasonlíthass más helyzetet ide. Ő magánra ment. Bármikor fogadják. Ott már elmondtam a véleményemet. Az orvos tudja, ha gond van. Főleg, ha több évtizednyi tapasztalata van. Magyar orvosok elég jók. Nem is véletlenül akarják külföldre őket. Sok országban orvosi egyetem sincs. Innen viszik őket ;).


Nyugodtan mehetsz orvoshoz ezzel a gonddal is. Elsőnek háziorvos inkább.

2016. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12 es.Te ki naiv ! Látszik nem jártál még orvosnál.

Te is csak egy eset vagy,és senki sem töri magát érted .

Más világot élünk itt is .Hónapokat éveket várnak ennél fontosabb vízsgálatokra .

2016. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12 es,már mindenhol orvoshiánnyal küzdenek,még a sűrgősségin is az kerül előre ,aki a halál szájában van,hiába költözöl be már reggel korán .
2016. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
12 es.a szocializmusnak vége már,aki többet tesz le ,az kerül előbbre .Most már valóban a pénz beszél .
2016. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor én jó helyen vagyok, mert itt nincs probléma semmivel. :) Milliárdokat költenek fejlesztésre évente.
2016. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a te kórházad a rossz, mert mindenhova negatívkosz. Nálatok ilyen. Máshol jobbak. Háziorvosnál is telítettség van? Nem hinném.
2016. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem!
2016. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Vagy kakós palacsintát mert azt meg én szeretem.:D
2016. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

A szeméremszőrzetnek tudtommal egy szerepe van: a feromonok rátapadnak és így nagyobb felületről tudnak párologni, mint ha csak a bőrön lenne, ergo az ellenkező nemű fajtársak hamarabb észrevesznek, és hamarabb találnak meg párosodás céljából...

Vagyis kb egymillió évvel ezelőttig így volt (az embernél, az állatoknál még ma is így van). Manapság már tudatosan elnyomjuk a testszagot, naponta fürdünk, dezodort használunk stb... szóval a szemérem (meg hónalj) -szőrzetnek kb semmi értelme, sőt, feromonok nélkül még csak nem is izató, inkább zavar, szóval szerintem teljesen érthető, hogy sokan igyekeznek tőle időről időre megszabadulni.


Ha tehát csak annyi a bajod, hogy nincs szőrzeted a kényesebb helyeken, de amúgy működik a szerszám, akkor szerintem áldd az eget, mert ilyesmi nagyon ritka, és szerintem tökjó.

2016. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!