Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 35 éves férfi vagyok. Az a...

35 éves férfi vagyok. Az a problémám, hogy még mindig nem nő a szőr a nemi szervemnél. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 20:19
1 2 3
 21/21 Kanderanszky György válasza:

Boldog ember, akkor Te azt sem tudod még, hogy milyen, mikor a szőr becsípődik oda és akkor, ahova és amikor nagyon nem kellene... :))) Plusz nem kell nyirbálnod sem, ráadásul tetűálló, legalább nincs mit lenyírni, ha porozni kell. Szerintem örülj neki és ne aggódj emiatt. Vannak olyan emberek, akik egész életükben kopaszak, még szemöldökük sem nő, nemhogy alszőrzet. Én meg olyan vagyok, mint a majom, a hasam és a lapockáim is vastagon szőrősek. Most kérdezgessem, hogy mit tegyek, hogy folyton ne kelljen a szakállvágómban az akksit töltögetni emiatt?


Szóval kérdező: Adnék én el neked átültetni való eredeti szőrt szívesen, vörös (szőr)hagyma is jár mellé. Jó pénzért elviselném ahogy kitépkedi a szomszéd kis bombázó kozmetikuscsaj, Veled meg majdcsak lesefteli az oda vonatkozókat valahogy. NO? ;)


De komolyra; lelkedre ne vedd a tréfát. :)

Szerencsére a csajok egyik része ezt szereti, a másik része meg azt, ha nincs. Szóval egymásnak nem vagyunk konkurrencia és lefedjük az összes jó jőt, aki pasast keres. Juhéj és birkabőr, ihaj csuhaj, dínom-dánom! 35 évesen már ne a bajaid meg a szeplőket keresd, hanem a dokik paraszolvenciális pénztárcája helyett a csajokat tömködd! ;)))


Ha a fentiek nem győztek meg - mi lenne, ha pl. varrnál rá egy tökparókát. Ha anyósnak jó a protézis, neked is elmegy egy természetes szőrből készült bio-paróka. Vagy feltetováltatod szőrre, elvégre hajtetkó is van már, szerintem a maestro megcsinálja oda is..

2016. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!