Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megfájdulnak a heréim, mitől...

Megfájdulnak a heréim, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Másodjára fordult elő, hogy együtt voltunk barátnőmmel több órán keresztül, beszélgettünk, csókolóztunk, és a végére elkezdtek fájni a mogyoróim. elég durván. Beleültem egy kád forró vízbe, majd lefeküdtem, másnapra el is múlt, de mitől lehet ez?

2016. nov. 5. 19:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval ha érzem, hogy kezd görcsölni, verjem ki? :D
2016. nov. 7. 16:55
 12/17 A kérdező kommentje:
És akkor csak a rutin fog ezen segíteni? :$
2016. nov. 8. 16:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, verd ki az segít. Persze a rutin. ha majd nem izgulsz fel tulzottan egy csóktól, vagy attól ha benyulsz a csajszi bugyijába. Uralkodj magadon, és ne izgulj fel tulságosan ha tudod hogy kicsi az esélyed arra hogy szexelj.
2016. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem kicsi, 0 az esélye. Köszönöm a válaszokat:)
2016. nov. 9. 15:10
 15/17 TR75 ***** válasza:

#11

Ha már görcs van, akkor órák óta az események közepében vagy.

Ez az "uralkodj magadon" meg "ne izgulj fel túlságosan" elég cserkész-jótanácsnak tűnik (kedvencem az "önts rá hideg vizet" :-D). Ezen tényleg a rutin segít, ha többször kerülsz ilyen szituációba, akkor nem lesz ekkora nagy szám az egész.

2016. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ééértem. Akkor minél több ilyen lesz, annál kevesebb? :Dd
2016. nov. 9. 15:51
 17/17 TR75 ***** válasza:
Így van.
2016. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!