Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik beavatkozàs lenne a...

Melyik beavatkozàs lenne a legjobb vissza nyerni a majdnemhogy eredeti àllapotomat?

Figyelt kérdés

Fogorvosok segitsègèt kèrnèm!

Az egyik alsó metszőfogam alatt talàltak egy ciszta szerüsèget mm èg règebben .A fogorvos mondta, megprobàlja gyökèr kezelni de majd meglàtjuk.


Aztàn ugy döntöttem huzzuk ki, es koronàkkal megcsinàltatom a tobbi metsző fogaimmal együtt mert mindböl levolt törve koràbbról.

Mondta a fogorvos akkor egy hidat kell csinàlnia de ahoz kikell huzni a mellette lèvő metszőfogat is,a masik kettőt pedig lecsiszolja es koronàkat rak ràjuk.


Meglett csinàltatva alul koronàkk a 4 metszőfog.

Jol nèz ki de èrzem hogy hülyèn beszèlek azota is 4 ève miota meglett csinàltatva,sőt angolul nem tudok olyan akcentusban beszèlni mint elötte...

Ha el tàvolitanàm azokat

a 2 metszőket amik ki lettek huzva es titàn fog csavaros

Implantàtumokat rakatnèk az vàltoztatna vissza àllitani h ne beszèljek furcsàbban hanem termèszetesebben?

Erzem h alul ott vannak es nem tudok termeszetesen beszèlni

ès angolul ugy beszèlek mint egy amatör, règebben rendes amerikai akcentusban tudtam beszèlni.

Koszonom.

Szoval mi lenne a legjobb hogy megoldàs h ne erezzem h nem az igazi fogam van ott?

A titàn csavaros megoldàs jobb lenne ?



2022. márc. 24. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

pöszén beszélsz, vagy mi a gond? Szerintem csak a te fejedben van ez, vagy van előtte után lévő hangfelvételed magadról?



Logopédust kéne felkeresned amúgy.

2022. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Èrzem a szàmban az also metszőfogak helyèn a hidat,ez miatt beszèlek furcsàbban.
2022. márc. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!