Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap ki lett szedve a...

Tegnap ki lett szedve a fogamból a tömés és el lett kezdve a gyökérkezelés, a fog nyitva lett hagyva. Most kezd feldagadni az arcom és fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de kérdezd meg a fogorvostól!
2023. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajszebeszeti mutet utan volt nagyon bedagadva, pedig szepen gyogyult.

Egyik gyokerkezelendo fogamban meg par nap alatt mikor elhalt az ideg, akkor dagadt fel az arcom, a gyulladas az allkapcsomra huzodott. De mivel nyitva hagytak, kezeles alatt all, gyogyszeres anyagot tettek bele, ki fogjak tisztogatni, rontgenezni is meg vegleges tomes elott.

Normalis.

2023. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, akkor nekem antibiotikumot is irtak. Igen, inkabb kerdezd meg.

Bolcsessegfog kivagasa mikor volt, akkor bedagadt es lilult a mutet utan, de az nemigazan fajt mellette.

2023. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre vegyél be fájdalomcsillapítót, naponta 3-4-szer, és borogasd hideggel.
2023. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogorvos, mikor nyitva hagyta a fogam, hogy ha feldagad, akkor menjek be vele a fogászati ügyeletre. Igaz, én terhes voltam. Szóval minimum egy telefont szerintem megérne, hogy kell-e tenned valamit. Ha fel tudsz hívni egy fogászati ügyeletet, valószínűleg jobb tanácsot tudnak adni, mint itt random válaszolók.
2023. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Lehet eltömődött a lyuk, nem ment bele étel? Próbáld meg öblögetni és szívogatni a fogad, és mielőbb menj fogászatra, hogy kitisztítsák, átöblítsék, elvileg nem is szabadna nyitva hagyni, mert könnyen elfertőződhet.
2023. jan. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot szedtem, par nap alatt lement a duzzanat és a fájdalom is elmúlt. Tegnap voltam 2.alkalommal, kitisztította újra, tágította és tett bele ideiglenes tömést. Éjjel annyira elkezdett fájni, hogy a cataflam is alig segített. Most is fáj reggel óta.....ez normális?
2023. febr. 3. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, elmúlt a fàjdalom?
2023. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, most már sokkal jobb.
2023. febr. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!