Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkihúzás lehet befolyással...

A fogkihúzás lehet befolyással az ízlelésre?

Figyelt kérdés

Kb egy hete húzták ki az egyik fogam, és azóta nem tudok elszívni rendesen egy cigit mert olyan szar íze van, vagy random öklendezek tőle, de ez van ételeknél is, ami fűszeresebb annál random elkezdek öklendezni és lever a víz, pedig nem szar az a kaja amit eszek csak így random jön ez, multkor hánytam is minden előjel nélkűl az egyik levestől, de ez határozottan azóta van mióta kihúzták a fogam, már a második nap ezeket tapasztaltam, ez majd el fog múlni, másnak is volt már ilyen élménye foghúzás után?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2023. júl. 17. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem varrtak ossze, akkor a sebnek gyogyulaskor eloszor egyre gusztustalanabb ize van. Aztan mikor feheres trutymo is latszik, utana nem sokkal beheged az iny es jo lesz.
2023. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nekem nem a sebbel van baj hanem az ízleléssel, a sebemnek nincs rossz íze.
2023. júl. 17. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!