Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden hol van fogszabályozá...

Szegeden hol van fogszabályozás, ami nem magánpraxis?

Figyelt kérdés
Ha valakinek az ötlet mellett tapasztalata is van ezzel kapcsolatban,illetve ismeri az árakat,akkor írja meg azt is,köszönöm!
2010. okt. 19. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

2,5 éve még a fogklinikán volt, azóta nem tudom, lehet, hogy elköltözött.

Én H.-o.-v.-o.-r.-k.-a Z.-s.-u.-z.-s.-a.-n.-n.-á.-h-o-z kerültem volna, őt messziről kerüld el!

2010. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Közben megtaláltam a honlapot,ahol fel vannak sorolva a fogszabályozással foglalkozó orvosok.

Dr.Hovorka Zsuzsanna is köztük van..neked milyen rossz tapasztalatod volt vele?És ha őt nem,akkor az ottaniak közül kit érdemes választani?

2010. okt. 20. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok rosszat írni egy orvosról sem, de velem rettentő bunkó, tahó volt.

A Szalma (?) Gabriella szerintem kedves és jó szakember is, bár személyes tapasztalatom nincs vele. A Tichyről hallottam jót is, rosszat is, valakinek bejön, valakinek nem. A Martonosiról szakmailag és emberileg is csak jót tudok mondani, bár nem tudom, hogy lát is el betegeket vagy csak a fogorvostanhallgatókat felügyeli. A Kocsis Andrásról dettó ugyanazt tudom mondani, mint a Martonosiról.

2010. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dolgozik még ott valaki, akit kihagytam?
2010. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, és van/volt 2 csírahiányos fogam, így volt 2 foghiányom, A H. Zs. össze akarta húzni a rést, és még alulról is húzni akart 2 fogat, aztán elmentem maagánrendelésre, ott meg azt mondták, hogy még véletlenül sem kell húzni, és felül sem zárták a rést, hanem implantátumokat kaptam. És nem azért javasolták ezt a megoldást, mert otthagyhattam még X ezer forintot az implantátumokra, mivel nem is ugyanaz az orvos pótolt, mint aki fogszabályozott, hanem azért, mert ha zárták volna a rést, akkor iszonyat kicsi lett volna a fogívem, és a fogaimat is befelé kellett volna dönteni, nem is beszélve arról, ha még alulról is kihhúztak volna kettőt.

Az egész arcom beesett volna.

2010. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál! Sokat segített,remélem jó orvost fogok választani:)
2010. okt. 21. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, sok sikert, és nyugi, SZTK-ban is vannak rendes orvosok, csak kell egy kis szerencse, hogy ki tudd fogni. :)
2010. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül azok alapján,amit írtál Szalma Gabriella tűnik a legbiztosabbnak,hozzá fogok időpontot kérni:)!
2010. okt. 22. 09:20
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem is az lett volna a kérdésem mint neked. Megírnád, hogy hol van ez a honlap? A fiamnak majdnem kiverték a fogát az oviban. Szeretném helyrehozatni, mert idáig szabályosan nőtt.

Meg is sértődtem, hogy az óvónő nem szólt aznap, amikor történt a baleset. Azt hiszem akkor kevesebb kárt okozott volna, mint így. :(

2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!