Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Héj vagy korona? melyik a...

Héj vagy korona? melyik a jobb? ár nem számít 2 ajánlatott kaptam egész alsó és felső fogsorra nem tudom melyik megoldás a jobb

Figyelt kérdés

febr. 29. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdés, mire. A fogorvos véleménye nekem evidens lenne a GYIK helyett
febr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint az első válaszoló. Meg kell kérdezni az orvost, hogy a TE ESETEDBEN melyiket ajánlja, mivel a kettőn nem ugyanaz, más a kettő indikációs területe, még ha van is közös keresztmetszet.
febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok, mint írtam 2 ajánlatott kaptam , nem én találtam ki magamnak
febr. 29. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fogorvos se fog két különböző dolgot ajánlani. Elmondja, hogy két lehetőség van, és ezek közül ő melyiket látja jobbnak
febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl, mert akkor addig ott kell maradni a kezelőegységben, míg el nem mondja az orvos, hogy melyiknek milyen az előnye, hátránya és ez alapján kell meghoznod a döntést. Nem gondolod, hogy majd mi látatlanba fogunk ajánlásokat tenni, miközben a szájegészségedről és persze a pénztárcádról van szó?
febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 ajánlat 2 különböző helyről, bocsánat így kellet volna fogalmaznom hogy érthető legyen a problémám, tehát egyik helyet ezt mondták jobbnak másikon a másikat ezért nem tudok dönteni
febr. 29. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha esztétikai jellegű a rehabilitáció, és nincs széttömve meg gyökérkezelve minden fogad és a harapáson sem sokat kell változtatni akkor héj. Ahol minden fogra koronát akarnak azt kerüld el. Ma már ez nagyon nem modern szemlélet hogy teljes koronákat készítünk olyan fogakra amelyek ezt nem igénylik.
márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!