Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális ha a fogaim miatt...

Az normális ha a fogaim miatt nincs önbizalmam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval fogtorlódásom van ami miatt nagyon össze vissza állnak a fogaim. Egyébként se szeretem az arcom, de a fogaim még jobban rontják az összképet. Mosolyogni képeken sose mosolygok (azt se szeretem ha fotóznak mert nem szeretem az arcom meg a testem se, de ez más tészta) amúgyis csak úgy hogy a fogaim sose látszódjanak, nevetni is csak úgy nevetek hogy a kezem a szám elé teszem hogy eltakarjam a fogaimat.

Sajnos anyagilag úgy állunk hogy egy több százezres fogszabályzót nem tudunk megengedni magunknak, szóval ez nem opció.

Amúgy lehet hogy hülyén hangzik de szerintem a szociális szorongásom is ettől alakult ki.

Valami tipp esetleg hogy mit kezdjek ezzel?

16/L



márc. 25. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
fogszabályozás segít ezen,meg az elfogadás. én fogaim is csúnyák , fogszabályzó nem jöhet szóba ,azt is a tesóm kapta. de lassan kezdem megszokni,ha már szépek nem lehetnek legalább mosom őket
márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Siman kitud ettol alakulni onbizalomhiany. Nekem is volt, genetikailag hullak a fogaim kb, de nem is fogalkoztam veluk, es mindig irigykedtem hogy masnak milyen szep mosolya van en meg bujtatom oket. Eljartam fogaszatra, sokszor.. de eredmenye lett. Kitartast! Es ne hidd hogy ez alapjan itelnek majd meg. Legyen tiszta apolt fogad, az a lenyeg. :)
márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szájápolással nincs baj egyébként, fehérek a fogaim meg reggel este mosok fogat
márc. 26. 06:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg a fogorvos is azt mondja (ugye évente van szűrés a suliban) hogy amúgy szépek a fogaim csak fogszabályzó kéne
márc. 26. 06:48
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor?
márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állami fogszabályzás nem több százezer forint 18 alatt, bár a várólista nagyon hosszú.
ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!