Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásban végzett foghúzás?

Altatásban végzett foghúzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tudom ....lehet nevetni,de sajnos több fogorvosnál traumák értek így én csak altatásban vagyok hajlandó fogorvosi székben ülni..


Ráadásul több magán orvos rosszul tömi be a fogam,mert pár nap elteltével kiesnek és mehetek újra vissza és újra nagyobb lyukat fúr míg végül akkora,hogy már csak...


Sajnos a jobb leghátsó fogam is így járt betömték,kiesett rá fúrtak,kiesett és most ahogy látom szuvas is ... sajnos ezt ki kell húzni.

(nem a bölcsesség)


Elég sürgős lenne .


Pesten tudnátok olyan magán fogorvost aki altatásban végzik el a foghúzást,és vagy tömést, normálisan dolgozik és lehetőleg nem 150 - 200e Ftért vállalja el.



ápr. 1. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség. Uralkodj magadon és ne hisztizz.
ápr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Úris10
ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, a legtöbb helyen már az altatás maga is 100 felett van
ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akik hisztinek állítják be, ugye ti műtétnél se kértek se altatást se érzéstelenítést mert hiszti lenne igaz?
ápr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a baj, hogy nem találsz olyan helyet, ahol 150 alatt van egy ilyen művelet. Ahová én járok, az egy olcsó fogászat viszonylag, de ott is kb. 140 egy ilyen altatásos dolog.
ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
150-200 között van ilyen és nem altató orvos, hanem fogászati specializációval rendelkező általános orvos altat minimális műszerparkkal. Én nem tudom hogy vagy vele, de én biztosan nem vállalnám be.
ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne írj már hülyeséget, minden esetben anesztes altat.
ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xp ali ***** válasza:
0%
Én tudok több fogorvost is, akinél garantáltan nem fáj a foghúzás. Honnan tudom? Legutóbb kb másfél hete húzták ki az egyik fogam felét. Nem vicc. Szájsebészhez vagy paradontológushoz kell menni, azok tudnak adni olyan injekciót, hogy az se fáj, ha lefűrészelik a fejedet. Asszonynak 4 bölcsességfogát szedte ki egy másik szájsebész 4 alkalommal kb 2 hónap alatt. Az elsőnél még be volt tojva az asszony, főleg mert kapott olyan szurit, hogy azt hitte, hogy soha az életben nem fog érezni már semmit azon az oldalon, de az utolsónál már majdnem hogy ő asszisztált. :)
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
0%
Eszembe jutott még 1 történet: Gyerekkoromban egy szájsebész úgy kihúzta az egyik fogamat, hogy azt hittem, még csak megnézte. Előző nap a fogász vagy 2 órán keresztül nem tudta kihúzni, pedi közdött velem rendesen. Meg én is, mert nem esett jól. Aztán félig kihúzott foggal töltöttem az éjszakát, baromi jó volt, mondhatom. A szájseben meg megszúrtak, vártak picit, emelőt kért, én féltem, hogy mi lesz, aztán szólt, hogy kész, lehet hazamenni. Én meg csak pislogtam, mert nem hittem el, hogy végzett.
tegnapelőtt 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb altatásos foghúzásnál nem altatás van hanem bódítás nézzetek utána mielőtt hülyeségeket beszéltek.


Utolsó ennek örülök. nekem meg úgy húzta ki hogy üvöltöttem a fájdalomtól, beletörte a felét, és mire kiszedte és felálltam elájultam.

tegnap 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!