Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás altatásban...

Bölcsességfog húzás altatásban viszonylag baráti áron Pesten vagy Szegeden? Hol érdemes keresgélnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én problémán az lenne, hogy az alsó bölcsességfogam sajnos többször begyulladt már, így sajnos ki kell húzni még most nyáron. Öklendezős vagyok, így félek is a fogászati kezelésektől, ezért döntöttem úgy, hogy szedálásban/bódításban/altatásban szeretném, hogy kivegyék a fogamat.

Tudnátok nekem ajánlani megbízható helyeket, árral együtt? Tapasztalatokat is szívesen olvasok, illetve ha van biztos tippetek öklendezés ellen, azt is meghallgatom.


Köszönöm

21/l



2018. jún. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Altatás miatt már nem lesz "baráti" az ár. :)
2018. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az altatás nagyon drága. Nekem 15 perc alatt kiszedték, pedig én extrémen öklendezős vagyok, még fogmosás közben is öklendezem. Abból az 50 000 ftből inkább vegyél pár cuccot nyárra..
2018. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BettiBea92 válasza:
100%

Szia!

Nekem kb az idén márciusban szedték ki mindkét alsó bölcsességfogam ( persze nem egyszerre, 2 hét különbség). Nekem a fogszabáylzós dokim javasolta, hogy ki kell szedni.. ( persze kértem több fogorvosi véleményt, a teljesen jó fogakat butaságnak tartom kiszedni, na mind1..egyhangú volt a válasz. Húzni kell őket).

A dokim ajánlott egy szájsebészt, aki 45eFt/db húzta volna ki.. természetesen annyi pénzért magamnak is kihúztam volna.. én egy kuponos oldalon találtam egy dokit (15 eFt/db)...az első fogamat pár perc alatt kiszedte, igazából nem volt nagy dolog..de a másodiknál 3 részletbe tudta kiszedni.. 3-4 érzéstelenítot kaptam.. ( be volt gyulladva)..nem vagyok egy kényes típus, de azt hittem papot kell hívni. Amúgy nem a műtét fájdalmas, mert nem érzel sok mindent, hanem amikor már vérben vagy és az asszisztens csaj is sápadva néz rád:)).. DE utána 2-3 hét.. a varratok.. aztán a gyulladás.. Flectort kb napi 3-4 db ittam meg.. amitől nem fájt a fogam helye.. de a gyomrom tönkre ment.. hiába szedtem probiotikumot. Azóta bérescseppet és minden vitamint szedek és jól vagyok..szerencsére

Remélem te nem így jársz.


Amúgy a fogorvossal nem volt bajom, nagyon rendes volt, steril körülmények stb.. még poénkodott is. Olyan érzéstelenítőtt adott, hogy kb le votlam szedálva teljesen. A Bartók Dentálban voltam ( 11. kerület, Bp). Én azt mondon, hogy jó árban dolgozik és kis szerencsével neked egyszerűbb lesz a bölcsességfog eltávolítás. De ellenbtétben amiket a kuponos oldalakról mondanak én kellemesen csalódtam egy ilyen kellemetlen helyzetben is. Sok sikert. :)

2018. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sassszem ***** válasza:
Akkor az egy napos szájsebészetet tudnám ajánlani ami ha, van a kórházban is.
2018. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!