Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 21 éves létemre ez mennyire cink?

21 éves létemre ez mennyire cink?

Figyelt kérdés
Ezidáig 4 fogamat kellett eltávolítani, amiből 2 bölcsesség fog és kb 10-11 tömött fogam van. Sajnos a napi kétszeri alapos fogmosás ellenére is nagyon gyors ütemben romlanak a fogaim, ez részben genetika, részben pedig egy alapbetegségre vezethető vissza aminek következtében saverózió alakult ki a fogaimon.

ápr. 9. 19:17
 1/6 anonim válasza:
Attól függ,ha nem úgy mosolyogsz hogy suvasnak látszik az első fogad,akkor szerintem okés
ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A saverózióra nincs valami? Pl. tabletta, amit szopogatni kell időnként, hogy semlegesítse a savas kémhatást?
ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A refluxos hanyasokra gondolsz?
ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam hányni, de a refluxra, igen.
ápr. 10. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha ápolod. Ez genetika, ismerek olyat, aki issza a cukros üdítőket és csokikat, nem mos fogat és mégis jobbak a fogai. Én meg nem győzöm mosni drága fogkrémekkel, szájvízet is hasznàlok reggel-este. Mégis van baj velük, de az màr nem az én hibám.
ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo nekem is ez volt . Rengeteg tomott fogam lett. Aztan etrendvalras es azota nem lukadnak nem szuvasodnak a fogsim tobbet. Fogkovem sincs. Nincs refluxom se azota.
ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!