Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szuvas fog vagy elszíneződés?

Szuvas fog vagy elszíneződés?

Figyelt kérdés

Voltam 2 fogdokinál is.


Felül nől két oldalt a bölcsesség fogam, amit ki kell műteni mert nincs helye és nyomja össze a fogsorom.


Bal utolsó felső rágófogam lyukas az kezelés alatt áll.


Viszont felül jobb oldalt az utolsó 2 fogam gyanúsak. Az utolsó rágófogamon van egy fekete csík amibe beleakad a fogorvos műszere is. Megkapargatta és olyan érdes az utolsó előttin úgy látom nincs olyan fekete de az is érdes.


Azt mondták nekem, hogy jók csak elszíneződéS.


Nagyon féltem a fogaim, szerintetek higyjek nekik hogy elszíneződés? Mert a bal fogam ami lyukas lett azon is volt 2 fekete nagy pötty...


Nagyon pánikba vagyok hetek óta. Nemsokára megyek vissza tömetni be a fogam és rá kérdezek még 1x.


De szeretnék valami Bátorítot hallani. Másnak volt e ilyen? Mitől érdes és fekete foltos? Tényleg csak pigment? Hogy alakul ki? És házilag hogyan lehet eltüntetni? Mert a fogorvos nem akarja egyik se...

20/L



ápr. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ettől nem érdemes pánikba esni.
ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy szuvasodik... és nagyon rá vagyok görcsölve, arra a fekete valamire amit ha tapintok beleakad minden és érdes.🥺😅
ápr. 10. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csináltasd meg mielőbb.
ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!