Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuzták a jobb alsó 6-os...

Kihuzták a jobb alsó 6-os fogam. Körülbelül meddig nem ehetek azon az oldalamon? Meddig gyógyul?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hétig tuti ne, én ha jól emlékszem kicsit több, mint egy hét múlva tudtam ott enni.
2010. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a gyors választ!
2010. dec. 1. 00:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is kb 1hét mire picit össze nőtt, de később is vigyáznom kellett, mert még nem húzódott össze és ha ételmaradék ment volna bele és úgy húzodik össze akk meg kellene műteni... 18L
2010. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Mert rákérdeztem fogdokinál, nekem azt mondta elkerülhetetlen, hogy ne menjen bele, de majd kilökődik.
2010. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az jó ha neked kilöködött... De nekem ezt a kórházban mondták... lehet, hogy csak megszerettek volna ijeszteni...
2010. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiféle várakozási feltétel nem szerepel a foghúzás után! Nekem 11 fogamat kapott ki, egy aranyos Dokinéni, délelőtt, vacsira már ettem ! Egy a lényeg, hogy ne valami kemény állagú legyen a kaja!
2010. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!