Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégéssel kapcsolatban....

Gyomorégéssel kapcsolatban. Mit ne egyek, ill. mit ehetek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok és már 2 hete kínoz a gyomorégés,ha nem eszek azért,ha eszek,azért.
2010. nov. 9. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok,de nekem gyomorégés ellen a citromfűtea és kamilla tea keveréke vált be.Naponta 1 litert iszok belőle azóta semmi problémám sincs.

Nem tudom hogy Te ihatsz-e ilyeneket.

2010. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 9hónapon keresztül éget a gyomrom teljessen mindegy volt,hogy mit eszek.Én rennit szedtem az segített.
2010. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kamillára allergiás vagyok,de a citromfű egy próbát megér.A renni nem vált be sajnos.
2010. nov. 9. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
szia! 18. héttől a szülésig végig égett. Bármitől, bármikor. Nekem is a Rennie vált be. De érdemes egy próbát tenni a Salvus vízzel is, az is hatékony, csak nekem az ízétől hányingerem lett. Ha bírod akkor az jobb. Amúgy amit még próbáltam -de nekem nem hatott-: tej, keksz, sótlan földimogyi, krumpli, üres tészta. Hátha Neked beválik valamelyik :) boldog babavárást!!!!
2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a citromfű magában is jó nem kell hozzá feltétlenül kamilla.

Próbáld ki,Patikában is kapni,savtúltengés ellen kiváló.

2010. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!


én 21 hetes vagyok, és 19. hétig folyton égett a gyomron, nagyon durván.

Én megiszom napi 1-2 liter vizet amibe belecsavarok 1-2 citromot és azóta egyszer nem égett a gyomrom. Mondjuk mást nem nagyon tudok meginni, mert mindentől ég azonnal. A citrom akármilyen fura, de semlegesíti a gyomorsavat, nekem ezt akkor mondta egy doki amikor elmentem hozzá a gyomorégéssel.

A salvus víz is jó, abból napi 1-2 dl-t meg lehet inni, na de az íze..borzalom:)

2010. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nődoki Maalox-ot javasolt,de én nem igazán vagyok gyógyszer párti így a pattogatott kukorica és a sós kuki v. puki (vagy nem tudom mi a pontos neve) vált be.
2010. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.A citromos víz segít,már jobb.
2010. nov. 9. 13:05
 9/12 anonim ***** válasza:

11.27es vagyok, tényleg használ? :) Örülök neki!


A Malox is jó, csak ugye én sem szívesen szedek gyógyszert.

Minden jót:)

2010. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes kismama vagyok, nekem is tök sokat ég a gyomrom és sok a savam.

Citromos víz nekem is segít, meg a pattogatott kukorica is. Bevált még a gyömbér tea is, azt az orvosom javasolta, és az íze sem rossz.

Próbálj meg sokszor keveset enni, és kerüld a fűszereket, ilyenkor az is segít.

2010. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!