Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Diamons Fogfehérítő Toll....

Diamons Fogfehérítő Toll. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:11
1 2
 1/17 szekelyeszter válasza:

Felettébb gyanús, hogy a weblapjukon sem forgalmazó, sem gyártó, de még elérhetőség sincs feltüntetve. A "Kérdezz tőlünk" lehetőséget kihasználva írtam nekik, és mindezekre rákérdeztem. Nem jött válasz... Valóban kecsegtető dolgokat írnak erről a termékről és az ára is nagyon jó, de ezek után én nem merem használni. Ha tönkrevágja a fogzománcom kihez forduljak panasszal, ha azt sem tudom ki forgalmazza? Állítják, hogy visszavásárlási garanciát adnak, de hogy éri el őket az ember? A "Kérdezz tőlünk"-ön keresztül? Ha akarnak válaszolnak, ha nem akarnak nem.

Mindenesetre írtam az OÉTI-nek, hogy tudnak e erről a termékről bármit és bevizsgálták e, ha kapok választ, megírom.

2011. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szekelyeszter válasza:

Felettébb gyanús, hogy a weblapjukon sem forgalmazó, sem gyártó, de még elérhetőség sincs feltüntetve. A "Kérdezz tőlünk" lehetőséget kihasználva írtam nekik, és mindezekre rákérdeztem. Nem jött válasz... Valóban kecsegtető dolgokat írnak erről a termékről és az ára is nagyon jó, de ezek után én nem merem használni. Ha tönkrevágja a fogzománcom kihez forduljak panasszal, ha azt sem tudom ki forgalmazza? Állítják, hogy visszavásárlási garanciát adnak, de hogy éri el őket az ember? A "Kérdezz tőlünk"-ön keresztül? Ha akarnak válaszolnak, ha nem akarnak nem.

Mindenesetre írtam az OÉTI-nek, hogy tudnak e erről a termékről bármit és bevizsgálták e, ha kapok választ, megírom.

2011. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Simon Boglárka válasza:

Szia!

Én megrendeltem.El is kezdtem használni.Kíváncsi leszek,hogy milyen lesz. Eddig nem érzem,hogy lenne valami rossz hatása.

Fájni nem fáj tőle eddig a fogam.Semmit nem érzek.Picit már fehérebb a fogam,mint volt.

2011. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oksa, epekedve várom a véleményt róla :) csak azért óvatosan!
2011. febr. 16. 02:13
 5/17 anonim válasza:

Én megrendeltem, de eddig csak egyszer mertem használni. :)

Gyanús, hogy sem a dobozon, sem a fecskendőn nincs semmi cégre, gyártóra, származási helyre utaló

felirat.

2011. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A honlapon megadott telefonszámot senki nem veszi fel, úgyhogy amíg az OÉTI be nem vizsgálja a terméket nem ajánlom senkine a rendelést, mert nagyon "átverés-szaga" van a dolognak.
2011. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Sikerült beszélni az oldalon megadott számmal.

A következőket tudtam meg:


Hazai forgalmazó: World Health Kft.

Származási ország: Kína

Hatóanyag:Karbamid Peroxid

2011. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szekelyeszter válasza:

Az OÉTI-től visszajeleztek:


Tisztelt Érdeklődő!


Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy a DIAMONS fogfehérítő toll nem szerepel a nyilvántartott kozmetikumok adatbázisában. Így az említett készítményről semmilyen hivatalos adat nem áll rendelkezésünkre.

Tudomásunk szerint a fogfehérítő, mint terméktípus nem tartozik más intézet hatáskörébe.

A fogfehérítők így a DIAMONS toll használatának is lehetnek egészségügyi veszélyei, ezért javaslom alaposan meggondolni az alkalmazását.

2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 petike03 válasza:

Én is hívtam a céget, nem vették fel, foglalt volt, de legalább visszahívtak.

Nem akartam semmiképp engedély nélküli terméket használni, mert eléggé ráfáztam már egy illegális fogfehérítő szettel, szétmarta az ínyemet. Szerettem volna kipróbálni a White and Go-t is, de nekik sincs semmilyen engedélyük.

A Diamons fogfehírítő tollra viszont nekem elküldték aztán az engedélyt, ez egy orvostechnikai eszköz (ezért nem tud róla az OÉTI, mert nem kozmetikum).

Kipróbáltam, működik.

Ínyemet nem marta szét.

2011. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Sziasztok! Eltelt már egy pár hónap, aki kimerte próbálni, annak milyen tapasztalatai vannak?

Kedves kérdező! Te kipróbáltad?

2011. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!