Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Diamons Fogfehérítő Toll....

Diamons Fogfehérítő Toll. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi vagyok!!!

Irjatok, légyszi!

2011. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Sziasztok! Kedden megrendeltem ezt a tollat, ma már meg is kapom...csak azt akarom mondani, hogy a tapasztalataim leírom, és fényképet is fogok csinálni, hogy milyen hatást gyakorol a fogaimra. :)
2011. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Sziasztok! Mint mondtam, tegnap megkaptam ezt a tollat.... ma már 2. alkalommal kentem be a fogaim, és kezdek kellemesen csalódni ebben a termékben....az ínyem nem fáj, viszont amikor leöblítem, lüktetnek a fogaim.( nagy valószínűséggel a hideg víz miatt)A színe (ha nem is 1 árnyalattal) fehérebb lett. Sajna a képek nem lettek jó minőségűek, ezért nem is látszik rajta a változás. Remélem, azért tudok segíteni! :)
2011. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azóta tapasztalatok?
2011. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem tudom miért, de eleinte fehérített, a dohányzást és a kávézást is abba hagytam, mégis újra elkezdtek sárgulni a fogaim. Nem tudom, mit is lehetne tenni a fehérebb fogak érdekében, ami nem roncsol, nem méregdrága, és hatásos is.
2012. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Használtad/használod és mégis sárgulnak a fogaid? De amit eltüntetett az nem jött vissza ugye? Hanem "csak" újraszíneződött ugye? Köszi!
2012. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én teljesen megvagyok vele elégedve..a legnagyobb eredmény az volt, mikor megkérdezték tőlem mosolygásom közepette, hogy "Te Úristen, mit csináltál a fogaiddal?!"-annyira fehérek lettek. Megbízható termék! Csak rendeltetésszerűen és az előírásokat betartva kell használni! Tök jó! :)
2013. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!