Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájásra ideiglenes megoldás...

Fogfájásra ideiglenes megoldás? Valami jó vény nélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés
Fáj a fogam mint az állat, kiesett a tömés belőle és/vagy letört, nem tudom, de ráharaptam a kajára és azt hittem beszarok. Tudom fogorvos, csakhogy időpontra megy és nem azonnal, meg fizetés is kéne. Körzetihez nem megyek, nem érdekel, hogy nem kell időpont és azonnal fogad, kettőből kétszer szaródott el, amit csinált, annak köszönhetem ezt is, úgy voltam vele, hogy a magán fogorovsom 10ezer+ért töm, inkább a körzeti,megfelel majd, az is csak egy tömés és tessék szét is esett, amit csinált és még fáj is mint az állat. Mit csináljak vele addig, míg el nem jutok a normális fogorvoshoz? A panadolra rá van írva, hogy fogfájásra is jó, de szart sem ér.
2011. márc. 30. 07:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megjött a fizetésem, elmentem még ma dokihoz, jó fej volt, azonnal fogadott. Gyökérkezelnek. :(
2011. ápr. 1. 22:40
 12/16 anonim válasza:
Én most apranaxal vészelem át a hétvégét. Vmi rémes, még éjszaka is felébreszt a fájdalom. Gyógyszeres tömés allatt begyulladt.
2011. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 selena tok cool válasza:
Itt ülök és 0.06p van.Nagyon köszönöm a segítséget begyulladt a fogam és iszonyatosan fájt.Remélem kibírom reggelig akkor mindenképpen elmegyek dokihoz de addig is köszi a sok jó tanácsot.
2011. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
50%
Én is most ezzel szívok, bár nekem sztem genetikusan elég romlandóak a fogaim, 2 őt már kihúztak. Most egy fog elkezdett fájni pár napja, de marha szemét mert mindig este durvul be, mikor aludnék. Cataflam + nurofen dupla kombó segít kicsit + jégaku az arcomra. Az a gáz hogy ha el megyek fogorvoshoz meg sem tudom mondani melyik fáj, hol felül érzem hol allul. Remélem 1-2 napon belül kapok időpontot mert már elviselhetetlenül lüktet.
2012. nov. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó lett a gyökérkezelés?
2014. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nektarin005 válasza:
Advil ulrta zselés. Kettőbe harapo az érintett terület közelében, vagy ketöbe vágod és vattával bekened az érintett terület környékét.😁 A hatása szinte azonnal megvan. Fél- egy percre ott hagyod, utána 3dl vízzel le öblited. Figyelem az íze olyan mint valami rossz gyomorkeserű.Nem hittem hogy hatásos, de olyan mintha a fogorvos érzéstelenítt volna.Totális elzsibbadt a fél arcom és meglehetett próbálni aludni.
2017. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!