Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nincs TB-m akkor mennyiért...

Ha nincs TB-m akkor mennyiért húzzák ki a fogam a szentkirály utcában?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy érdemesebb maszek dokihoz menni,kicsit biztos drágább,de nem kell sorba állni,meg parázni...valakinek tapasztalat e téren?
2011. júl. 25. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom egy ismerős lánynak kb 60.000-ért húzták ki a fogát, körzetinél. Így TB nélkül. Ha nagyon sürgős az ügy sztm jobb maszekhez menni, de nekem ő is szokta kérni a TAJ-kártyát. Mástnem marad az a megoldás, hogy a zsebébe fizetsz valamennyit, hogy ne jelentsen, mint beteget (de nem tudom pontosan hogy működik ez)

Esetleg nem lehet megoldani, hogy jövő hónapot fizeted, és megpróbálod addig kihúzni fájdalomcsillapítóval?

2011. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a maszek dokit nem érdekli hogy van e TB-m vagy sem hiszen maszek,és vállakozásként működik,nem kap az OEP-től zsét.
2011. júl. 25. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:

60 rugóért húzás? Az valami nagyműtét lehetett.

Amúgy maszeknál 20 rugóból biztosan kijön.

2011. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem feltétlenül mindegy, hogy TAJ számod nincs, vagy csak járulékot nem fizeted.
2011. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!