Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás után mennyi...

Fogszabályozás után mennyi idő mire végleg megszilárdul a fogazat?

Figyelt kérdés
Másfél éve vették le a fogszabályozómat, most az éjszakait kell hordanom. Szerdán zöldséglevest főztünk és ráharaptam egy kemény répára, mert szeretem nyersen rágcsálni. Azóta viszont mintha elmozdult volna az a fogam, mert nagyon feszít és fáj, olyan mint amikor a fogszabályozót először teszik fel. Vajon begyulladt a csonthártya vagy csak simán elmozdult? És kb. hány év mire végleg megszilárdul a fogsor? (5-6 évet mondott valaki)
2011. júl. 29. 18:31
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem kell 5-6 év. Nekem pl.1év után mondta a fogorvos ,hogy kezdhetem elhagyni a fogszabályzót ,ami azt jelenti ,hogy egyre kevesebbet kellet hordanom .Ha komolyabb panaszaid vannak menj el a fogorvosodhoz ,akkor kiderül a panaszod oka ,és egyúttal megtudod ,hogy mennyit kell még hordanod a fogszabályzódat. :)
2011. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!