Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 évesen fogszabályzóm lesz,...

20 évesen fogszabályzóm lesz, ha van kedvetek olvassatok bátran (? )

Figyelt kérdés

Szóval indítottam egy blogot, amiben a fogszabályzásom történetét mesélem el. Aki akar az olvasson. Eddig amúgy hogy tetszik? :)

A blogom: [link]


2011. aug. 1. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezek még reális árnak számítanak :) Én azt bánom, hogy 18 alatt nem akartam, mert picit szégyelltem. Ma már teljesen máshogy látom a dolgokat, lehet hogy kicsit már felnőttem :D Te nagyon jól döntöttél szerintem, igaz, hogy sehogy sem kevés pénz a fogszabályozás, de ozt egy életen át önfeledten mosolyoghatsz . Legalábbis nekem ez a véleményem. Olvasom majd tovább a blogot, és kíváncsian várom a további fejleményeket :) Ne félj a j˜övőhéttől úgy olvastam hogy fél óra alatt fent is lesz:? ezen a gyorsaságon picit meglepődtem .Az az 1-1,5 év gyorsan elröppen, kitartás. Bár már én is itt tartanák. Amint lesz rá lehetőségem én is belevágok. Még annyit szeretnék kérdezni, hogy nekem az alsó fogaimmal nincs olyan probléma, akkor arra ugye nem tennének? Mert már olvastam mindenféle véleményeket....
2011. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Még annyit szeretnék kérdezni, hogy nekem az alsó fogaimmal nincs olyan probléma, akkor arra ugye nem tennének?"


Nem tesznek ha nem akarod de erősen ajánlott, mert elég nehéz úgy rendezni a fogakat, úgy hogy az alsón nincs és nem biztos, hogy szép eredmény lesz.

2011. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekem valami olyasmit mondott a doktornő, hogy (egyrészt nekem kicsit kuszán állnak alul is a fogaim) hülyén nézne ki, ha felülre csinálnának egy M-es fogsort, alul meg S-es maradna. Ez valami olyasmit jelenthet gondolom, hogyha kifelé húzzák a fogakat, alul kisebb lenne az íve, és tényleg nevetségesen nézne úgy ki! :)

Annyira én sem értettem először!

2011. aug. 6. 13:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Érdeklődnék, hogy hogy viseled a fogszabályzót, sikerült megszokni? Elégedett vagy a kezelő orvosoddal?
2011. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!