Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ejjeli fogszabalyzo viseles...

Az ejjeli fogszabalyzo viselese kotelezo az allando fogszabi levetele utan?

Figyelt kérdés
Melyek az elonyei,vagy miert kell azt is hordani? Az allando egymagaban nem oldja meg a problemat?
2011. aug. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem árt, ha nem szeretnéd, hogy pár hét,hónap után ismét csúnyák legyenek a fogaid.

Gondolj bele, leveszik az állandót, ami addig megtartotta a fogaidat, egyből mozgolódni akarnak majd a fogak és minimálisan biztos hogy fognak is. Az éjszakai megakadályozza, hogy a fogak ne alakuljanak vissza.

Egyik ismerősöm nem használta rendesen az éjszakait és hónapokkal később már látszott is egy kis hézag az első két foga között..

2011. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hordai kell, különben semmit nem ért az állandó! Visszaállnak oda, ahonnan az állandóval kínkeservesen elmozdították őket. Nekem pl. úgy is visszaálltak valamennyire az egygyökerű fogaim (pedig pont azok látszanak... :-(( ), hogy még tovább is hordtam az éjszakait(1,5 évig)! Tehát valamennyire alkat kérdése is (kinek milyenek a génjei). Hordjad!!!!
2011. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam éjszakai fogszabájzót annó és tönkretette a fogaimat mivel éjjel feltettem,nappal levettem azóta azok a fogak mozognak,az új fogorvosom szerint ne lepődjek meg.ha 10 éven belül kipotyognak. :(

Remélem te szerencsésebb leszel.

Ja! Én nekem azon felül,hogy tönkretette a fogaimat a problémák nem oldódtak meg.

2011. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó! állandót is hordtál vagy csak éjszakaival próbálkoztak? mert önmagában csak az éjszakai nem ér semmit.
2011. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
muszáj hordani...! és hordjad is, mert én nem hordtam... vissza is mentek a fogaim, és már másodszorra kaptam rögzített fogszabit.. =S ugyhogy inkább ne kísérletezz, hogy mivan, ha nem hordom...
2011. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Állandó nem volt,csak éjszakait kaptam a doktornő szerint az állandóra nem volt szükségem.
2011. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!