Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Divat a fogszabi?

Divat a fogszabi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Divat? Francot divat. Szükség-dolog. Egyfajta muszáj. Ha kell, kell, nincs apelláta.

Nem hiszem, hogy egy fogszabályzó divatos, de lehet diszkrét, jóféle fajtákat kérni-kapni, amik nem rondák, tetszetősek a maguk módján.

2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem .__. szerintem undorító :))
2011. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tud tetszeni is, ha nem lógnak ki kajamaradékok belőle és tisztán van tartva. De attól is függ, milyen a fogad alapból. Egyszer láttam egy srácot ásítani, akinek a szájpadlása közepéről! húztak be egy fogat a helyére, egy egész atomerőmű volt a szájában. Azt azért nem...
2011. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van, alul felül, rögzített, 18 éves vagyok, és szerintem OCSMÁNY, UNDORÍTÓ, ÉS BAROMI CIKI!!!!!! de inkább sz*pok vele egy évet, minthogy, mégundorítóbb ferde fogaim legyenek....
2011. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tom h gondoljátok h ciki... Inkább az a ciki ha valakinek girbe-gurbák a fogai és nem tetet fel magának fogszbaályzót. Jó az tényleg undorító ha kajamaradék lóg ki belőle, de akkoris. Inkább egy évig hordom, minthogy utána egész életembe ne merjek mosolyogni...
2011. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem nem ciki. De divat(os)nak sem mondanám.

Én is nagyon szívesen hordanék fogszabályzót, ha volna rá keretem és ki tudnám fizetni azt a horribilis összeget a szájsebésznek. :(

2011. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de inkább elviselem a fogszabályzót egy évig, minthogy egész életemben ne tudjak mosolyogni.
2011. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

húúú nekem nem egy évig kéne, de igen fosok tőle, most már asszem egy éven belül fel is rakatom mer már rohattul zavarnak a csajozásban meggátoló fogszerkezetem xd

18f

2011. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!