Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A ti fogatokat is így szokta...

A ti fogatokat is így szokta kihúzni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Bal oldal alul kellett egy fogat kihúzni, ő meg az érzéstelenítőt jobb oldalra adta be. Azt hittem elájulok úgy fájt. :( Így szokta más orvos is csinálni?
2011. dec. 2. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem oda kéne adni az érzéstelenítőt, ahol dolgozik majd. :/ Szegénykém... :(
2011. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz a foghoz kell beadni az injekciót amit húz...

Ez is érdekes orvos... elhiszem, hogy fájt, hiszen csak az az oldal zsibbad le amit érzéstelenít, de valahogy szólnod kellett volna neki, hogy hékás nem így kellene

2011. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudhattam volna, ez volt az első foghúzásom? Ő az orvos, fel volt dagadva a bal oldalam egyértelmű volt, hogy ott fog fogat húzni. :( Eszembe nem jutott volna megkérdőjelezni az orvosomat.
2011. dec. 2. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:

dehogy szokta így csinálni. a helyi érzéstelenítés nem így működik, oda adja be ahol fájni fog, és utána meggyőződik róla hogy teljesen érzéketlen lett az a terület. nem fogja a kezedet lezsibbasztani, ha utána a lábadat fűrészeli le.

szerintem te valami nagyon troll orvoshoz jársz.

2011. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Józan volt?
2011. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor most már megkérdőjelezheted
2011. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyulladt fogat nem id szbadna kihúzni. Először antibiotikum utána me a többi. Gyulladt fogat nem lehet érzésteleniteni sem mert nem hat. Ezért kell magándokihoz menni.
2011. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,telóról írtam.
2011. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva eddig is féltem a fogorvosi kezelésektől, de mostantól már rettegek! Lehet, hogy inkább spórolni fogok legközelebb és elmegyek magándokihoz, mert már egyszer volt olyan is, hogy egy fogat tömött az orvosom, és mivel félek a fájdalomtól szerettem volna érzéstelenítőt kérni, ő meg azt válaszolta, hogy teljesen felesleges nem fog ez egyáltalán fájni érzéstelenítő nélkül se. Igazából akkor jól dolgozott mert csak egyszer fúrt rá egy idegre, szóval nem lehet egy szavam sem, de akkor is hallottam már másoktól, hogy ha a beteg fél, és fájdalomcsillapítót akar, akkor azt be kell adni neki.
2011. dec. 3. 06:38
 10/10 anonim ***** válasza:
az jogos elgondolás. nekem már 3 hete fáj a fogam, nem is kicsit, de még nem gyűlt össze a magándokira való, körzetihez meg nem megyek.
2011. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!