Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10-es skálán mennyire fáj...

10-es skálán mennyire fáj foghúzás után az íny?

Figyelt kérdés
Hétsó 6-os fáj az a nagyörlő azt hiszem.
2011. dec. 25. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én imádom ha fáj az ínyem... nem tudom miért,de mindig felszúrom,mert valahogy olyan jó érzés:)))
2011. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer, hogy iszonyatosan fájt, de lehet, hogy nem jó tecnikával húzták ki, szinte kitépte a fogam a doki. :/ Arra egy 8-ast adnék. De fájdalomcsillapítóval elviselhető.

És volt egy olyan is, amihez még gyógyszer sem kellett, arra a "fájdalomra" 1 pontot adnék.

2011. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az íny 0, a csont olyan 2-3.
2011. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem nem régen húzták... húzás előtt a fogam elég rossz állapotban volt, 2 darabban szedte ki az orvos, DE az ínyem nem fájt utána. 10ből 1es. viszont foghúzás után ügyelj arra, hogy ne öblögess, ne szívogasd, az alvadt vérnek ott kell maradnia ! ha kiszívod jobban fog fájni. és ez minden foghúzásnál így van :)
2011. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Remélem kihúza, mert fájdalocsillapítóval is fáj, érzékeny meg amúgy is az egyik 2x a másik már 3x volt tömve...

Voltam vele már vagy 4 fogdokinál, de így ünnepek alkalmával egyik sem csinált vele különösebben semmit. Kikészülök tőle, mert enni se, de még így is csak nehezen tudok.

2011. dec. 26. 09:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha jól dolgozik a fogorvos akkor egyáltalán nem fáj. Nekem 4et húztak (fogszabályzás előtt), és még 1 Algopyrint se kellett bevennem utána.
2011. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nehezen, de kijött. Kihúzták. Kezd elmúlni a zsibbasztó hatása, de állandóan nyelnem kell, nem tudom, hogy ezt árthat-e a sebnek. Szívogatásnak számíthat-e? Eddig nem vészes a fájdalom csak ez a köcsög nyálzás...
2011. dec. 27. 11:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyeléstől nem lesz baja a sebnek.
2011. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor se ha percenként vagy 2 percenként nyelek? Innom muszáj, ha estig nem is eszem. Catafalmon kívül melyik fájdalomcsillapító jó még?
2011. dec. 27. 13:38
 10/18 anonim ***** válasza:

Á, nem hiszem. :) Jobbulást amúgy.

Szerintem egy sima Algopyrin is megteszi.

2011. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!