Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szuvas bölcsességfog kihúzása?

Szuvas bölcsességfog kihúzása?

Figyelt kérdés
Nagyon szuvas az egyik alsó bölcsességfogam. Attól félek, széttörik húzás közben. Több időbe telik szuvas fogat kihúzni? Fájdalmasabb? Tapasztalatok?
2012. jan. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A bölcsességfog húzása majdnem mindig kényes téma. Mikor nekem húzták, a fogorvosom 1,1/2 órát szánt rá. De az egész negyed órát sem tartott. Igaz, nálam nagyon gyorsan hat az érzéstelenítő.
2012. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha széttörik,akkor vésik,de nyugi!

Olyan speckó fogó is van,hogy gyökérfogó.

Írd be a goggle-be:

fogászati váró és műszerei...utána klikk fogászati vizsgáló eszközök,nyisd meg és ott látni fogod.

5-10 perc,de ha teheted,menj maszekhoz!3-6000 ft a húzás általában és ott nem csak a lidocain injekciót ismerik.

2012. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egyet húztak, alig volt kinn az ínyből, csálén is állt meg ki is lukadt. Apám meg rémtörténeteket mesélt, h neki 2 óráig vésték a egyiket. Én is erre készültem. Aztán a doki kikapta fél perc alatt :D

2012. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, még soha nem húzták fogamat ezért nagyon félek. Mekkora fájdalomra kell számítani?

Neked kérdező mennyi időt vett igénybe?

2012. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!