Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Öklendezés a fogorvosnál?...

Öklendezés a fogorvosnál? SEGÍTSETEEK!

Figyelt kérdés

Kb. 10 másodpercnél tovább nem tudom nyitva tartani a szám, mert úgy elkezdek öklendezni hogy az addig abba nem marad amíg nem eszek mondjuk sóspálcikát, vagy cukorkát. Mit csináljak hogy ki tudjak bírni egy tömést vagy foghúzást? Fogorvosnál ugye nem szabad enni, azt mondja igyak vizet, de attól csak rosszabb lesz :/


Már egy raklap rossz fogam van, 16 évesen, mert egyszerűen nem bírom :S


Kérlek titeket adjatok valami tanácsot hogy győzzem ezt le?! Most is be van gyulladva az egyik fogam, gennyezik, meg már a nyirokcsomóim is körülbelül cseresznye nagyságúak. :((


2012. jan. 28. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy SZTK-s vagy magán fogdokihoz jársz, ha az utóbbi akkor ott kérheted az altatást. Ciki nem ciki, elég sok ember van így ezzel.

Apukám is kb. 10 másodpercig bírja, és emiatt a dokival megbeszélték, hogy marad a bódításos injekció. :) Mert különben egész nap ott ülhetnének, hogy befejezzék.

Én is elég hamar öklendezek, de szerencsére nekem jó a víz.

2012. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az segít, ha összegyűjtöd a nyálad és nyelsz egy nagyot, de csak pár másodpercre.
2019. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!