Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy néz ki az íny, amikor...

Hogy néz ki az íny, amikor már gyógyul a foghúzás után? És milyen ha begyullad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég húztak 4 fogam,már nagyon szépen gyógyulnak.

Olyankor ugyanolyan rózsaszínű,húzódik össze a nyílás.

Igaz,nekem nem volt begyulladva,de hogy ne is legyen,én 3 deci vízbe kifőztem egy filter kamillateát,megvártam míg kihűl,azzal öblögettem.2 napig,tovább nem ,mert kicsit szárít is.

2009. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen fehér réteg van rajta.
2009. júl. 8. 13:58
 3/13 anonim ***** válasza:

1.

Kaptál bele esetleg tampont,amit nem szabad kivenni?Mert én kaptam bele olyat,véralvadást segíti,nem szabad kivenni,mert felszívódik.Attól volt pár napig fehéres nekem is.

Meg az lehet a seb széle is.Ha már öblögetheted,a kamilla tutira jó,az gyulladáscsökkentő,ha be van gyulladva,az fáj is szerintem.Mikor húzták ki?

2009. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ha fáj,és tuti,hogy be van gyulladva,akkor irány vissza a fogorvos,mert akkor lehet,hogy maradt benne valami.Akkor pedig csúnyán meg fog vele szenvedni.
2009. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az jó, ha fehér! A száj nyálkahártyáján ilyen színű a varat, ne szedd le, hagyd rajta, de azért fogkefével óvatosan mosd a fogad helyét is.

2009. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fájni fáj,de lehet hogy nem a fog helye,hanem az előtte lévő fog.Vasárnap húzták,volt egy varratom is,mennem kell kiszedetni,de ma fogmosáskor megtaláltam a számban a csomót.meg fülpiszkálóval óvatosan hozzáértem a sebhez és nagyon büdi,meg a lehelletem is.
2009. júl. 8. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:
ha fehér akkor jó, mert oxidálódik vagy mi a fenét csinál:D de az a lényeg, h azt jelenti, h gyógyul. ha gyulladt az ínyed akkor az átlagtól eltérően vörösebb, megismered
2009. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi,akkor nem gyulladt.
2009. júl. 9. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg dokinak,mert ha büdi,akkor szerintem ott genny van.Nekem abszolút nem volt ilyen,és a doki bele is szúrt egy kis tűt,megszagolta nem e gennyes.
2009. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elmentem dokihoz,erre betegség miatt elmarad a rendelés.:(

De amúgy azt hiszem okés lesz a dolog,mert öblögettem jópárszor corsodyllal és már csak épphogy érzem,meg már nem is büdi.köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 9. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!