Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati kezelés altatásban?

Fogászati kezelés altatásban?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem,hogy megcsináltatom a fogaimat.De borzalmasan félek a fogászattól.Annyira bele élem magam a fájdalom érzésébe,hogy sokszor ezért nem hat az érzéstelenítő injekció...Sokszor olvasom,hogy most már akár altatásban is elvégzik a fogászati kezeléseket..Az én esetemben foghúzások,1 fogtömés,és fogpótlások lennének..Kérdésem az lenne,hogy ki tudná megmondani,hogy a fogászati altatás mennyibe kerül,és hol csinálják meg így??
2009. júl. 30. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
magánklinikákán csinálnak altatásban fogászati kezelést.25 ezertől felfelé csak az altatás,plusz még például csak egy húzás kb 12 ezer,ha vésni is kell akkor még több,stb.ja és először a konzultáció díja,ahol felmérik a fogaid állapotát.a google-ban sok információt találsz.
2009. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl kockázatos az altatás szerintem... először inkább keress egy jó dokit, akiben megbízol (ajánlások alapján), egy kedves és aranyos doki csodákra képes! :) (Ha szegedi vagy, tudok ajánlni, sőt, ő altat is).

Ha még az első konzultáció után is úgy gondolod, hogy nem mered bevállalni, akkor is elég szerintem az éber szedálás, az jóval olcsóbb is, és teljesen veszélytelen.

2009. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom, hogy altatásban csináld. Én szerencsére nem félek a fogdokitól, de neked sincsen okod.

1. Nagyon drága az áltatás. (1 óra 20000Ft-tól)

2. Érzéstelenítve sem fogsz semmit, de tényleg semmit érezni

2009. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bp-en a Szentkirályi u.-i klinikán csinálnak altatásban, fogkezeléseket, de úgy tudom, csak értelmi fogyatékosoknak, és kezelhetetlen kicsi gyerekeknél ingyenes. Hívd fel őket, és kérdezz rá, de én sem ajánlom altatásban a kezeléseket. Pl. fogpótlás esetében, több olyan dolog van, amit a fogorvossal egyetértésben meg kell csinálnod. Ez altatás alatt nem megy! Hol laksz? Én Veresegyházán tudok egy nagyon ügyes, aranyos fogorvost ajánlani. Dr. Rácz Kerstin Karacs T. u. 24. Rácz Dentál.
2010. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!