Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki véleményt mondani Dr....

Nagy Klára Linda kérdése:

Valaki véleményt mondani Dr. Lilik József Fogorvosról? Ma felhívtam mert nagyon fáj a fogam. És a válasza az volt hogy csak December 6 ra! Addig mit csinálok ha már a Denalgin sem hat? Érdekes orvos lehet ha gúnyosan tud választ adni nekem .!

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogorvosnak kötelező a sürgős eseteket kezelni! Keress másikat.
2012. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el ügyeletre! Sajnos nekem is oda kellett mennem egyik este!
2012. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .. Csak az a baj hogy van egy 3 hónapos kisfiam és nem tudom kire bízni :( Az orvos csak annyit válszolt hogy menjek esetleg oda reggel és kb 6-7 órát üljek TALÁN TALÁN be tud hívni
2012. nov. 13. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy 3 hónapos gyerekkel nem is lehet 6-7 órát várni, hogy TALÁN bejuss. Ha tényleg ennyire fáj menj el ügyeletre. Én is már kínomban a falat kapartam annyira fájt! Nem tudom hol laksz, ott talán nem kell annyit várni! Esetleg később sem tud rá vigyázni senki? Pl. este? Éjszakai ügyelet is van!
2012. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A doki egy köcsög,sürgősségi dolgokkal én sztk fogászatra szoktam menni(korábban),ott kb 2 órán belül sikerült elintézni a fogtömést vagy gyökérkezelést.Most már törekszem rá,hogy ilyenre ne legyen szükség és még a fájdalom előtt elintéztetem.
2012. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!