Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első alkalommal hogy gyökérkez...

Első alkalommal hogy gyökérkezelésnél hogy csinálják a tömést?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Első alkalommal először megnyitja a fogat és kiszedi az idegszálakat, tisztítja a gyökércsatornát. Nekem általában nyitva hagyták a következő kezelésig, ha meg szükséges volt, akkor egy kis gyógyszeres vatta gömböckét tett a csatornába és az addig benne volt, ameddig ki nem esett. tömni akkor tömi be, amikor már teljesen tiszta, gyulladásmentes a csatorna.
2013. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A felnyitás vérzéssel jár?
2013. szept. 11. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem előző héten csütörtökön kezdte.Abszolút nem fájt semmi,nem vérzett.Elkezdte fúúrni és közben derült ki,hogy gyökérkezelni kell.El is kezdte.Most gyógytömés van benne,meg rajta ideiglenes is,hogy benne maradjon ugyebár a gyógyszeres akármi.Én megkérdeztem,hogy ki is szedte-e már az ideget,azt mondta félig igen.Kb két hét múlva megyek a folytatásra majd,mert tegnap bölcsességfog kiemelő műtétem volt,így nem nyúl a számba két hétig még,hogy ne jusson semmi a sebbe a rossz fogból.

2013. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


A gyógytömést hogy csinálta? Kb. meddig tartott a gyökérkezelés?

2013. szept. 11. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kikeverték az gyógyszeres tömést és azt rakták bele aztán rá pedig az ideiglenest. Nekem 1 óra volt még kezeltek.
2013. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!