Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átvert a fogorvos, mert nem...

Átvert a fogorvos, mert nem mondta, hogy magánrendelés és fizetni kell? Üllő

Figyelt kérdés
Úgy érzem, megüt a guta. A lányom időpontot kért fogkőleszedésre a városunk honlapján lévő fogászat telefonszámán. Üllőn 3 fogászati rendelő van, és egyiknél sincs kiírva, hogy melyik magán és melyik nem. Egyszerűen nem is lehet tudni, hogy kihez tartozunk, ki az aki köteles ellátni minket. Na valahogy sokadik telefonálásra kapott egy időpontot a doktornőtől (aki a honlapon szerepel, mint szakrendelő), elment és a doktornő ott sem volt csak az asszisztens, aki dentálhigiánikus, ő leszedte a fogkövét és utána közölte, hogy 12ezer Ft lesz. A lányomnál csak 5000 Ft volt, azt odaadta neki, és mondta, hogy holnap visszamegy a maradék pénzzel, mert ő azt hitte, ez ingyen lesz. Amikor mondta lányom, hogy azt hitte, ez ingyenes, azt mondta a nő, hogy ez nem lenne ingyenes TB-re sem szerinte. Én most ki vagyok borulva, mert ha maszekhoz akart volna menni, akkor veszünk egy kupont és még akkor is megússza 5000 Ft alatt. Ráadásul nem adott blokkot, bizonylatot sem erről az 5000 Ft-ról sem. Most nem tudom mit csináljunk. Holnap elmenjünk kifizetni még a maradék 7000-et vagy elmenjünk visszakérni azt az 5000 Ft-ot is vagy ne menjünk oda többet? Annyira elkeserítő. Nem kellett volna ennek a nőnek közölni az árat mielőtt belekezdett a dologba?

2013. szept. 18. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

"Nem értem minek fizetjük a tb-t."


Tudod mi a szomorú? Medikus vagyok és azt kell, hogy mondjam én sem értem. Iszonyatos mennyiségű pénzeket szed be belőle az állam, és szinte semmit nem forgat belőle vissza.

2013. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Havasi András válasza:
Van ahol elfogadják a TB kártyát lakhely szerint is egy egy,de fényéveket kell rá várni.Én nagyon elégedett vagyok ezzel a fogászattal,pedig ha valakinek gondja van az én vagyok.Műtötték is sajnos többször ,és teljes gondossággal láttak el.Az árak pedig minden esetben ki vannak téve, ami egyes fogászatoknál lényegesen olcsóbb,nyilván valamelyiknél drágább.Na de hát ugyanaz a farmer sem egyforma árban van mindenhol!!Összességében nem drága.Nem is beszélve arról bármiféle szájsebészeti problémád van azt is meg csinálják és igen is alaposak.Arról már nem az orvos tehet,hogy egy 18 éves felnött ember nem tájékozódik mielőtt bármit is cselekszik,vesz,csináltat!!!!
2015. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az említett doktornőben én magam is csalódtam, 20.000 forintot kért egy igénytelenül elkészített tömésért (számlát természetesen nem adott), arról nem is beszélve, hogy el kellett mennem egy másik fogorvoshoz, mert az előtte nem fájó fogam, nyomásra még egy hónap után is érzékeny volt. Soha többet "dr" Szalay Éva.
2018. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tényleg elkeserítő ami ebben az országban megy...az ember nem elég , hogy hónapról hónapra él..pedig hozzáteszem gürizik ezerrel, tisztességesen fizeti a TB-t és egyszerűen ennyi nem jár cserébe...akkor kérdem én mi az ami ingyen van ebben az országban?? Akkor miért írják ki az oep oldalán hogy a fogkőleszedés is térítésmentes, ahogy a tömés is...Ebben az országban bármit megtehet bizonyos réteg és semmit nem tesznek..semmi nem történik...élik tovább a kis életüket és rakják zsebre a mi pénzünket. Én is felháborítónak tartom ráadásul ugye az ember egyszerűen kiszolgáltatott helyzetben van.

Szóljunk be a körzetinek , hogy elnézést én ezért nem fogok fizetni és utána még merjünk visszaülni a székébe ...? Egész egyszerűen rákényszerítik az embereket , hogy menjenek el maszekalapon...Én is el vagyok keseredve hogy ennyi tisztesség nics az emberekben manapság...

2018. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!