Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foggyulladásból lehet arcüregg...

Foggyulladásból lehet arcüreggyulladás? Már nagyon fáj az arcom is, a fájdalom miatt a doki kihúzta a gyökérkezelés alatt álló fogamat, aztán kaptam antibiotikumot, de még mindig fáj és inkább az arcom, állkapcsom.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez? Én visszamennék megnézetni, biztos ami biztos.
2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arcüreg gyulladás, a fájdalom simán kisugározhat az arc és a száj környékére.
2009. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A héten mindennap voltam a fogorvosnál, ha nem múlik, hétfőn is megyek. Csak nem tudom, hogy húzás és antibiotikum után mit tud még csinálni?
2009. nov. 21. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű az állkapcsod van begyulladva, az sugároz minden felé. Menj vissza a dokihoz, valószínüleg maradt egy gennygóc a gyökér helyén, azt ki kell tisztítani és kezelni.
2009. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért húzta a ki a gyulladásban lévő, és éppen kezelés alatt álló fogat. Gyulladásban lévő fogat nem húzunk ki, ez alapvető.
2009. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. A gennyesedést röntgennel lehet megállapítani?
2009. nov. 21. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött a sinusitisem( arcüreggyulladásom).


Pont ugyanígy. Fájt az egész állkapcsom, aztán az arcom, a halántékom és a nyakam.

Kérj a háziorvostól beutalót a füll-orr-gégészetre és kérjenek röntgent.

Az megmutatja mi a baj. Ha fedett gennyel az arcüreged akkor megcsapolják és adnak antibiotikumot.

Ne ijedj meg. Azonnal megszűnik minden fájdalmad. Márha arcüreg.

Sok sikert és jobbulást!

2009. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22.18-as vagyok előző. Igen a rötgen azonnal látja.
2009. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!