Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állítólag A debreceni klinikán...

Állítólag A debreceni klinikán fogorvos hallgatók csiláhatnak fogpótlást nagyon olcsón! Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés
Én is velük szeretném megcsonáltatni a fogamat az ár miatt. Ill. itt a neten, hol lehet esetleg tájékozódni erről?
2010. jan. 5. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről,úgy tudom nagyon sokat kell várni rá.Szerintem menj be fogászati klinikára és kérdezd meg.
2010. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a www.deoec.hu-n.
2010. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A doec.hu-n már próbáltam keresni, de semmi
2010. jan. 5. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátomnak pont ott csinálták a pótlását:) Összesen, ha jól emlékszem, 33ezer Ft-ba került, elől 4 fogat csináltatni. Tényleg többször kellett, azthiszem kéthetene menni neki, olyan 3 hónap volt összesen:S De ebben az is benne volt, hogy fogkövet szedett le, meg sokszor csiszolt, meg többször is mintát kellett venni. De nagyon szép lett, szóval nagyon megéri az az idő, minthogy valahol 100ezerért csináltasd meg. Nyugodtan bízd rájuk magadat, mert nagyon ügyesek. Ráadásul aznap, mikor a barátomnak kész lett, a rendelőben is mindenkinek akkor lett kész és mindenki ámuldozott egymás fogsorán, hogy milyen jó lett:)

23/L

2010. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jó én is gondoltam erre csak sehol nem találok róla semmit valami honlap címet nem tudtok véletlenül??
2012. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!