Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy bazinagy patanás az...

Van egy bazinagy patanás az arcomon igaz hogy a fogkrém lezsaritja a patanast?

Figyelt kérdés
Néhányan azt irjak higy tobber art mint hasznal néhányan azt higy hatásos most akkor meik? Es ha leszarotja akkor ott marad a nyoma a patanasnak?
2016. máj. 3. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos
2016. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalábbis valami biztos...
2016. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a valagamon van egy nagy kelès
2016. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Attól függ. Ha egészen mélyen van a pattanás, bőr alatt, akkor reménytelen, nem használ. Ha egészen közel a felszínhez, akkor esetleg úgy, ha szakszerűen kinyomod (nagyon óvatosan, ha nem megy, vagy nem tudod hogy, inkább hagyd) és utána felkened. Mondjuk ha tényleg jól sikerül kinyomni, lehet, hogy magától sokkal szebben begyógyul másnapra.

A bőr alatti pattanásra esetleg kipróbálhatod a jeget, nekem az elmúlasztja.

2016. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pattanàsra, sebre mentolt kenni? Normàlis vagy csàjje?
2016. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagy és mély akkor kiröhögi kb. Nekem csak antibiotikumos oldat segített ezeken.

Ha felszíni akkor marhat és még pirosabb lesz. A teafaolaj vagy a jég jobb megoldás erre.

2016. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!