Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Haifa dent fogászat vélemények?

Haifa dent fogászat vélemények?

Figyelt kérdés
Ezer éve nem voltam fogorvosnál, lenne munka vele. Szeretném megcsináltatni de olyan helyen, ahol jó munkát végeznek, és normális a fogdoki. Ismerősöm volt egy másik helyen, ahol feleslegesen tömtek neki, rosszul, és egy rakat pénzt kértek. Nem akarok így járni. Van valaki, aki volt a fent említett fogászaton?

2016. júl. 5. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Neeee!

A Haifa Dent-ben csináltak nekem néhány tömést, borzasztó kontár munka.

Most a Jókai Dental-ba járok dr. Fehér Ágneshez, nagyon kedves és gyönyörű munkát végez. Ugyanannak a "láncnak" a tagja a rendelő, tehát ugyanazon az áron dolgoznak.

Az enyémmel is van munka rendesen, de a doktornő nagyon kedves és segítőkész :)

2016. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát igen, egy helyet keresek hosszú távra így lényeges milyen munkát ad ki, meg milyen ember dolgozik rajta.

2016. júl. 7. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy konzultációra hozzá, az ingyenes :)

Bár ahogy írtad, neked is sok munka lenne vele, akkor biztosan fog csinálni panorámaröntgent, utána fog kezelési tervet készíteni.

2016. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Se Haifa Dent, de Jókai dental!!! voltam már mindkét helyen, és mindegyik arról szól, hogy negyed óránként besűrítik az embereket, persze azért hogy minél több pénz legyen, és pont ezért voltam már úgy hogy több mint egy órát ültem a váróban pedig volt előjegyzésem!!! Mert ugye ezért megy az ember magán rendelőbe... Arról már nem is beszélek hogy az árak is teljesen máshogy vannak feltüntetve a honlapon, és olyan összeget kaptam a végén egy gyökérkezelésre amiről szó nem volt az elején, mert direkt megkérdeztem hogy milyen költségekkel fog járni. Ha jót akartok egyikbe se mentek...
2016. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanazt fizettem, amit az elején megbeszéltük... nem lehet hogy időközben kiderült hogy más kezelésre lesz szükséged?
2016. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!