Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Visszamennétek ugyanahhoz a...

Visszamennétek ugyanahhoz a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

1,5 éve voltam fogszabályozás miatt egy fogorvosnál, de azóta nem kerestem fel. Anyagi okok miatt, azt hittem kevesebb is elég lesz rá, de tévedtem, úgy váltunk el hogy "majd gondoljam át, és szóljak vissza"..Idáig gyűjtögettem, és most beletudnék vágni...azt hiszem,feltéve ha nem drágult még jobban :D

Nem gáz, ha most újra felkeresem, ugye? Szimpatikusnak tartottam és leszámítva azt hogy drága, nagyon dícsérik.


2016. aug. 17. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj vissza. Jó fogorvost nem könnyű találni.
2016. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Hidd el, a legtöbb orvos tisztában van a pénzügyi dolgokkal.

2016. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első és a második hozzászólóval is egyetértek.
2016. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, hogy most mész, mostanáig gondolkodtál. :-) Persze másfél év alatt mehettek fel az árak.
2016. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz, hidd el, örülnek ha valaki elszánja magát és tudják az anyagi dolgokat, nem olcsó az ilyesmi! Én is kihagytam egy féléves kontrollt így majdnem 1,5 év múlva mentem mert egyszerűen nem volt időm, összejött minden, semmi baj nem volt belőle.
2016. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menjél csak!

Szerintem azt sem ciki megmondani, hogy anyagi helyzet miatt nem tudsz belevágni, így legközelebb nyugodtan mondd el neki. Normál ember ezt megérti és a fogászati beavatkozások nem tartoznak az olcsóbb kategóriába, így általában megértik.

2016. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!